Benzinpumpe til Opel

320,00 kr.

Benzinpumpen passer til Opel.

5 på lager

Varenummer (SKU): 461-49 Kategori: Tags: ,

Beskrivelse

OPEL
OPEL Ascona B Sedan (1196 , 55 HK)
OPEL Kadett B Sedan (1078 , 45 – 50 HK)
OPEL Kadett B Coupe (1078 , 45 – 50 HK)
OPEL Kadett B Stationcar (1078 , 45 – 50 HK)
OPEL Kadett C Sedan (993 – 1196 , 40 – 55 HK)
OPEL Kadett C CC (993 – 1196 , 40 – 54 HK)
OPEL Kadett C Coupe (993 – 1196 , 40 – 54 HK)
OPEL Kadett C Stationcar (993 – 1196 , 40 – 54 HK)

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
VALEO / AUTO-G 247089
VALEO 247089
SOFABEX 8444
QUINTON HAZELL QFP42
PURFLUX PS 8444
PIERBURG 720934500
PIERBURG 72093450
PIERBURG 720934000
PIERBURG 72093400
PIERBURG 702242280
PIERBURG 70224228
PIERBURG 7.20934.50
PIERBURG 7.20934.00
PIERBURG 7.02242.28
OPEL 8 16 942
OPEL 8 16 039
OPEL 8 16 021
OPEL 8 16 013
OPEL 25066078
BCD CORONA & C 1516/5
AIRTEX 6900
ACDELCO 5506942
ACDELCO 5506900
ACDELCO 461-49

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 16 × 10 × 10 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Benzinpumpe til Opel”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *