Gasfjeder

84,00 kr.

Gasfjederen passer til  nedenstående biler.

2 på lager

Varenummer (SKU): 87101621 Kategori: Tags: ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 D ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 KAT ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 KAT ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.4 ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.0 ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.3 ’89 – ’95
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 D ’89 – ’95

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
FORD 1664209
FORD 1664210
FORD 6186102
FORD 6186103
FORD 6734734
FORD 6734735
FORD 89FBB406A10B1C
FORD 89FFB406A10B1B
FORD 89FFB406A10B2B
FORD 98FBB406A10BA
FEBI BILSTEIN 27759
MONROE ML5142
QUINTON HAZELL 128134
STABILUS 1295BD
SWAG 50927759
TRISCAN 87101621
TRISCAN 8710-1621

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 4 × 80 × 4 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Gasfjeder”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *