Lambdasonde til Mercedes

802,00 kr.

Lambdasonden passer til Peugeot se nedenstående tabel

1 på lager

Varenummer (SKU): OZH026 Kategori: Tags: ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
BMW 3 Cabriolet (E30) 325 i ’85 – ’93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018) ’82 – ’93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 ’82 – ’93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 ’82 – ’93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 ’82 – ’93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) ’82 – ’93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 ’82 – ’93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028) ’82 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 200 (124.020) Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 200 E (124.021) Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 200 E (124.021) Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 230 E (124.023) Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 230 E (124.023) Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 260 E (124.026) KAT Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 260 E (124.026) Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 E Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 E (124.030) Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 E Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 E-24 (124.031) Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 200 T (124.080) St.car ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 200 TE (124.081) St.car ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 200 TE St.car ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 230 TE (124.083) KAT St.car ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 230 TE (124.083) St.car ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 TE (124.090) St.car ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 TE (124.090) St.car ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 TE-24 (124.091) St.car ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 260 SE (126.020) Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 260 SE (126.020) Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 300 SE,SEL (126.024) Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 300 SE,SEL (126.041) Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 420 SE,SEL Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 500 SE,SEL (126.036) Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 500 SE,SEL (126.036) Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 500 SE,SEL Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 560 SE,SEL Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 500 SE,SEL KAT Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 230 CE (124.043) Coupé ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 CE Coupé ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 CE-24 (124.051) Coupé ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 230 CE (124.043) KAT Coupé ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 CE (124.050) Coupé ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 CE-24 (124.061) Cabriolet ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 420 SEC (126.046) Coupé ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 420 SEC (126.046) Coupé ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 500 SEC (126.044) Coupé ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 560 SEC (126.045) Coupé ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 560 SEC (126.045) Coupé ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 500 SEC Coupé ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 230 E (124.023) KAT Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 230 CE (124.043) ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 E (124.030) Sedan ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 TE (124.090) St.car ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 420 SE,SEL Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 500 SE,SEL (126.036) Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 500 SE,SEL (126.036) Sedan ’79 – ’91
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 230 CE (124.043) KAT Coupé ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ 124-SERIE 300 CE (124.050) Coupé ’84 – ’93
MERCEDES-BENZ S-KLASSE (126-SERIE) 300 SE,SEL (126.024, 126.025) ’79 – ’91

Omsætnings tabel

Type Referencenummer
BOSCH 0 258 003 130
BOSCH 0 258 003 132
BOSCH 0 258 003 146
BOSCH 0 258 003 573
BOSCH 0 258 003 925
BOSCH 0 258 003 930
HELLA 6PA 009 165-401
MARELLI 46000 1837 010
MERCEDES 008 542 91 17
MERCEDES BENZ 005 542 31 17
MERCEDES BENZ 008 542 91 17
MERCEDES BENZ 009 542 90 17
MERCEDES-BENZ 005 542 31 17
MERCEDES-BENZ 008 542 91 17
MERCEDES-BENZ 009 542 90 17
NTK OZA 446-E14
NTK OZA 448-E14
NTK OZA446-E14
NTK (NGK-GROUP) 1837
NTK (NGK-GROUP) OZA446-E14
WALKER 250-2337
BERU OZH 026
BORGWARNER (BERU) 0 824 010 034
BORGWARNER (BERU) 0ZM 032
BORGWARNER (BERU) OZH 032
BOSCH 0 258 003 150
BOSCH 0 258 003 154
BOSCH 0258 003 156
BOSCH 258003146
BOSCH 258003573
FUELPARTS LB1046
GENERAL MOTORS 25172636
GMC 25172632
GMC 25172634
GMC 25172674
INTERMOTOR 16476
LUCAS ELECTRICAL LEB400
MAGNETI MARELLI 4,60002E+11
MERCEDES-BENZ 75423117
MERCEDES-BENZ 75425217
MERCEDES-BENZ 85429117
MERCEDES-BENZ 009 542 87 17
MERCEDES-BENZ 95423917
MERCEDES-BENZ 95424017
MERCEDES-BENZ 95428617
MERCEDES-BENZ 95429117
MERCEDES-BENZ 95429317
MTE-THOMSON 7870.30.051
NGK 1872
NGK 97675
NGK OZA446-E14
NGK OZA446-E7
NGK OZA721-EE22
NTK (NGK-GROUP) 0ZA446-E7 1872
TRISCAN 884523060
VAUXHALL 25172672
VEMO 30-76-0043
WALKER 250-23066
WALKER 250-23073

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 13 × 13 × 4 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Lambdasonde til Mercedes”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *