Medløberhjul til Daewoo

92,00 kr.

Medløberhjul passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

1 på lager

Varenummer (SKU): 2-71-002 Kategori: Tags: ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
DAEWOO LACETTI (KLAN) 1.4 ’04 – ’05
DAEWOO LACETTI (KLAN) 1.6 ’04 – ’05

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
CHEVROLET 96103222
CHEVROLET 96350526
DAEWOO 9610 3222
DAEWOO 96103222
DAEWOO 9635 0526
DAEWOO 96350526
HK U271
INA F-227728.1
LUK 532 0194 20
LUK F-227728.1
OPTIMAL 0-N971
QUINTON HAZELL QTT 526
RUVILLE 59001
SKF VKM 80000
SKF VKM80000
SNR GE353.15
SWAG 89 03 0001
4X4 ESTANFI EST-45-0W-001
4X4 ESTANFI EST-KCT393
A.B.A YP260526
ACEMARK 143378
ACKOJA A51-0011
ACKOJA A51-0205
AIRTEX ID-0024
AISIN AGE-002
ASAM 30701
ASHIKA 45-0W-001
ASHIKA KCT393
ASHIKA SKC393
ASHIKA SKC393A
ASHIKA SKC393B
ASHUKI 0342-7090
ASHUKI 0930-5090
ASVA CHRBP-007
AUTEX 651276
AUTLOG RT1010
AUTOKIT 03.373
AUTOKIT 04.5032
AUTOMEGA 160107980
AUTOTEAM A02592
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 815-881
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 815-891
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 820-341
BGA TB1600CPK
BGA TB1600CPK-1
BGA TB1600K
BLUE PRINT ADG07635
BORG & BECK BTK1045
BOSCH 1 987 949 225
BOSCH 1 987 949 255
BOSCH 1 987 949 905
BREDA LORETT CR 3005
BREDA LORETT KCD0158
BREDA LORETT PDI3005
BREDA LORETT KCD0158
BREDA LORETT PDI3005
BRÜCK GERMANY 96350526
BSG BSG 16-615-001
BTE 602710
BTE SZCK12070
BTE SZK12010
CAFFARO 13-08
CALIBER 36763
CHEVROLET 25191263
CONTINENTAL CTAM V59001
CONTINENTAL CTAM BR V59001
CONTITECH V59001
CPB 502079
DAYCO ATB2193
DIAMAX A8007
DOLZ 06KD139
EUROREPAR 1635049780
FAI AUTOPARTS T9364
FARE SA 4336
FARE SA 5166
FENOX R32101
FLENNOR FU79999
FTZ 10-1140907
GATES T42170
GATES-AU T42170
GATES-MX T42170
GATES-SEA T42170
GGT PUKD139
GK 651276
GMB GT80750
GMB-EA GT80750
GRAF KP695-1
GRAF KP696-1
HELLA 8MP 376 815-881
HELLA 8MP 376 815-891
HELLA 9XU 376 820-341
HEPU 15-0271
HEPU 64247
HERTH+BUSS ELPARTS J1140907
HERTH+BUSS HEAVYPART J1140907
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1140907
HUTCHINSON HEG 306
IAP QUALITY PARTS 127-20030K
IAP QUALITY PARTS 127-20031
IJS GROUP 93-1014
INA 532 0194 20
IPD 15-0271
IPD 64247
IPS PARTS ITB-6W01
JAPANPARTS BE-W01
JAPANPARTS J BE-W01
JAPANPARTS KDD-393
JAPANPARTS SKD-393
JAPANPARTS SKD-393A
JAPANPARTS SKD-393B
JAPKO 45W01
JAPKO KJT393
JAPKO SKJ393
JAPKO SKJ393A
JAPKO SKJ393B
JP GROUP 3212100610
JP GROUP 3212100619
JP GROUP 3212200200
JP GROUP 3212200209
KAMOKA R0366
KAVO PARTS DID-1001
KLAXCAR FRANCE RX80000
KM INTERNATIONAL FI6480
KWP KW695-1
KWP KW696-1
LPR GG50038
LUCAS LD0025
LUCAS LDK0325
LUCAS ENGINE DRIVE LD0025
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0325
LUK 532 0194 00
LUK 5320194000
LUK F-227728.01
LUK F-227728.3
MAGNETI MARELLI 331316170005
MAGNETI MARELLI 600000009710
MANDO EBT10051K
MAPCO 23552
MASTER-SPORT 887-KIT-MS
MASTER-SPORT R80000-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 550900000
MASTER-SPORT GERMANY 887-KIT-MS
MASTER-SPORT GERMANY R80000-PCS-MS
MAXGEAR 54-0103
MDR MTT-5W01
METELLI 30-0695-1
METELLI 30-0696-1
METZGER WM-ATB2193
MEYLE 29-51 902 2000
MGA GD1138
MGA X203H1
MICHELIN ENGINEPARTS SMAMP05301
MICHELIN ENGINEPARTS SMATK0045
MILES AG02002
MOVELEX M06420
NIPPARTS J1140907
NPS D113O01B
NPS D116O01
OPTIBELT 416UT
OSSCA 09950
PARTS-MALL PSC-C004
PARTS-MALL PSC-C004-S
PARTSTEC PTA100-0019
PATRON PT80000
PEMEBLA D0033-4
PEMEBLA JAPBE-W01
PEMEBLA NJC-D0033-4
PEX 20.3347
PROCODIS FRANCE GE800
PROCODIS FRANCE KPE8102B
PROCODIS FRANCE KTD8102
PROFIT 1014-0194
QH TALBROS QTT526
QUATTRO FRENI QF00100132
QUINTON HAZELL QTT526
RED-LINE 13DW003
RED-LINE 30CV000
REPKIT RKT1381
REPKIT RKTK0843
RIDEX 3096W0061
RIDEX 313D0041
ROULUNDS RUBBER GT80750
ROULUNDS RUBBER IP2100
SAKURA 122-00-8310
SKF VKMA 90000
SKF VKMC 90000
SKF VKMC 90402
SNR KD453.13
SPIDAN 69451
STARK SKDGP-1100040
STELLOX 03-40098-SX
TECHNOX TD41100
TORQUE KR5004
TREVI AUTOMOTIVE TD1075
TRICLO 426506
TRISCAN 8646 21201
TRISCAN 864621201
VAICO V51-0011
VEMA 65013935
VEMO V51-0011
WILMINK GROUP WG1097412
WILMINK GROUP WG1236463
WILMINK GROUP WG1251617
WILMINK GROUP WG1252799
WILMINK GROUP WG1432245
WILMINK GROUP WG1435752
WILMINK GROUP WG1463878
WILMINK GROUP WG1487973
WILMINK GROUP WG1487974
WILMINK GROUP WG1710027
WILMINK GROUP WG1767884
WILMINK GROUP WG1782782
WILMINK GROUP WG1790840
WILMINK GROUP WG1790841
WILMINK GROUP WG2005365
ZEKKERT SR-1254

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Medløberhjul til Daewoo”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *