Omløberhjul til Audi og SEAT samt VW

220,00 kr.

Tandrem strammer passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

1 på lager

Varenummer (SKU): 2-04-435 Kategori: Tags: , , , ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.0 Sedan ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.0 St.car ’00 – ’05
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T Sedan ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 2.0 Sedan ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T quattro Sedan ’00 – ’04
VW PASSAT (3B3,3B6) 1.8 T Sedan ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 1.8 T St.car ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.0 4motion Sedan ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.0 4motion St.car ’00 – ’05
AUDI A3 (8L1) 1.8 quattro ’96 – ’03
AUDI A6 (4B, C5) 2.0 Sedan ’97 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.0 Avant ’97 – ’05
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 2.0 Avant ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T Avant ’00 – ’04
SKODA SUPERB (3U4) 1.8 T ’02 – ’08
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.0 Sedan ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.0 St.car ’00 – ’05
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T quattro Avant ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T Sedan ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T quattro Sedan ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T Avant ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T quattro Avant ’00 – ’04
AUDI A4 Cabriolet (8H_) 1.8 T ’02 – ’09
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T Sedan ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T quattro Sedan ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T Avant ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 1.8 T quattro Avant ’00 – ’04
AUDI A4 Cabriolet (8H_) 1.8 T quattro ’02 – ’09
AUDI A4 (8EC/8ED) 1.8 T Sedan ’04 – ’07
AUDI A4 (8EC/8ED) 1.8 T quattro Sedan ’04 – ’07
AUDI A4 (8EC/8ED) 2.0 Sedan ’04 – ’07
AUDI A4 (8EC/8ED) 2.0 Avant ’04 – ’07
AUDI A4 (8EC/8ED) 1.8 T Avant ’04 – ’07
AUDI A4 (8EC/8ED) 1.8 T quattro Avant ’04 – ’07
AUDI A4 Cabriolet (8H_) 2.0 ’02 – ’09
VW POLO (9N_) 1.8 GTI ’01 – ’09
VW GOLF V 2.0 GTI (1K1) Hatchback ’03 – ’09
SEAT ALTEA XL (5P5/5P8) 2.0 FSI ’06 –
SEAT ALTEA XL (5P5/5P8) 2.0 TFSI Freetrack 4WD ’06 –
AUDI TT (8J3/8J9) 2.0 TFSI quattro Coupé ’06 – ’14
AUDI TT (8J3/8J9) 2.0 TFSI quattro Roadster ’06 – ’14
AUDI S3 2.0 TFSI quattro Sportback ’99 – ’13
SEAT EXEO (3R) 1.8 T Sedan ’08 – ’13
SEAT EXEO (3R) 1.8 T St.car ’08 – ’13
SEAT LEON (1P1) 2.0 TSI ’05 – ’12
VW GOLF VI 2.0 TSI R 4motion Hatchback ’08 – ’13
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro ’10 – ’18
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI ’04 – ’12
SEAT ALTEA XL (5P5/5P8) 2.0 FSI ’06 –
VW SCIROCCO (137, 138) 2.0 R ’08 – ’17
VW PASSAT (3C2,3C5) 2.0 TFSI Sedan ’05 – ’10
VW NEW BEETLE 1.8 T (9C1, 1C1) Hatchback ’98 – ’11
AUDI TT (8N3/8N9) 1.8 T Coupé ’98 – ’06
AUDI A3 (8P1/8PA) 2.0 TFSI Sportsback ’03 – ’13
AUDI A4 (8D2/8D5, B5) 1.8 T ’95 – ’01
AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI ’07 – ’10

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
AUDI 06B 109 244
HK U645
LEMFÖRDER 25966
LEMFÖRDER 2596601
LUK 532 0312 20
MEYLE 100 109 0052
OPTIMAL SPE-113612
RUVILLE 55730
SEAT 06B 109 244
SKF VKM 21220
SKODA 06B 109 244
SWAG 30 91 9292
VW 06B 109 244
VW 06B109244
?RO PARTS 06A121012
?RO PARTS 06B109243B
?RO PARTS 06B109243F
?RO PARTS 06B109244
?RO PARTS 06D109243B
4U AUTOPARTS 32511VV
A.B.A YM505730
ACEMARK 143490
AIC 52746
AIRTEX ID-0033
ASVA ADBP-008
AUDI 6B 109 244
AUTEX 651650
AUTEX 654937
AUTLOG RT1291
AUTOKIT 03.80205
AUTOKIT 04.5291
AUTOKIT 04.5298
AUTOMEGA 130043210
AUTOMEGA 30109024306BF
AUTOMEGA 30109024406B
AUTOMEGA 30121001106AL
AUTOTEAM A04156
BBR AUTOMOTIVE 002-30-03625
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 813-861
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 814-861
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 818-321
BGA BC0103-2
BOSCH 1 987 949 833
BREDA LORETT CR 3426
BREDA LORETT KCD0629
BREDA LORETT KCD0645
BREDA LORETT KCD0780
BREDA LORETT TDI3426
BREDA LORETT KCD0629
BREDA LORETT KCD0645
BREDA LORETT KCD0780
BREDA LORETT TDI3426
BRÜCK GERMANY 06B109244
BRÜCK GERMANY 06B109244-RODI
BTE 607850
BTE SZK03150
BTE SZK03950
CAFFARO 388-99
CAFFARO 65-00
CALIBER 27065
CONTINENTAL CTAM V55730
CONTINENTAL CTAM V56383
CONTINENTAL CTAM BR V55730
CONTITECH V55730
CPB 502093
CPB 504220
DAYCO ATB2268
DOLZ 06KD158
DYNAMATRIX DT21220
EUROREPAR 1611258080
EUROREPAR 1611259680
FAI AUTOPARTS T9340
FAI AUTOPARTS T9526
FEBEST 2388-J5
FLENNOR FU99016
GATES T42019
GATES-AU T42019
GATES-BR T42019
GATES-MX T42019
GATES-SEA T42019
GGT PUKD158
GK 651650
GK K980260H
GK K980276B
GMB GT60510
GMB-EA GT60510
GRAF KP904-2
GRAF KP904-4
HELLA 8MP 376 813-861
HELLA 8MP 376 814-861
HELLA 9XU 376 818-321
HEPU 15-0645
HEPU 20-1606
HEPU 64234
HEPU PK05727
HEPU PK05871
HUTCHINSON HEG 159
HUTCHINSON HEG 409
IJS GROUP 93-2000
INA 532 0312 20
INA 532 0714 10
IPD 15-0645
IPD 15-3932
IPD 64234
JP GROUP 1112200900
JP GROUP 1112200902
JP GROUP 1112200909
KAGER 00-1467
KAMOKA R0207
KLAXCAR FRANCE 40133Z
KLAXCAR FRANCE RX21220
KM INTERNATIONAL FI10390
KRAFT AUTOMOTIVE 1220004
KWP KW904-2
KWP KW904-4
LEMF?RDER 25966 01
LEMFÖRDER 25966 01
LPR AA10349
LUCAS LD0853
LUCAS LDK0091
LUCAS LDK0164
LUCAS LDK0699
LUCAS LDK0913
LUCAS LDK0931
LUCAS LKP122
LUCAS LKP123
LUCAS ENGINE DRIVE LD0853
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0091
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0164
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0699
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0913
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0931
LUCAS ENGINE DRIVE LKP122
LUCAS ENGINE DRIVE LKP123
LUK 532 0312 00
LUK 532 0714 10
LUK 5320312000
LUK 5320714000
LUK F-554658
LYNXAUTO PB-3003
LYNXAUTO PK-1074
LYNXAUTO PK-1178
LYNXAUTO PK-1309
LYNXAUTO PK-3092
LYNXAUTO PW-1309
LYNXAUTO PW-1310
MAGNETI MARELLI 331316170143
MAGNETI MARELLI 341305290000
MAHLE CPK 113 000P
MAHLE CPK 122 000P
MAHLE CPKX 148 000P
MAPCO 24883
MAXGEAR 54-0368
METELLI 30-0904-2
METELLI 30-0904-4
METZGER WM-ATB2268
MEYLE 151 902 2000
MGA 980K1
MGA GD1173
MGA X586H1
MGA X596H1
MICHELIN ENGINEPARTS SMAMP02326
MICHELIN ENGINEPARTS SMATK0031
MICHELIN ENGINEPARTS SMATK0078
MICHELIN ENGINEPARTS SMAWK0031-3
MICHELIN ENGINEPARTS SMAWK0031-4
MILES AG02034
NTN JPU28,5-002B1
NTN NEP28,5-002B-4
OPTIBELT 156UT
OPTIMAL 0-N1316
OSSCA 00051
PARTSTEC PTA100-0008
PATRON PT21220
PEX 20.3312
PROCODIS FRANCE GE241
PROCODIS FRANCE KPE3069A
PROCODIS FRANCE KTD3006
PROCODIS FRANCE KTD3008
PROCODIS FRANCE KTD3068
PROCODIS FRANCE KTD3069
PROFIT 1014-0312
QH TALBROS QTT1009
QUATTRO FRENI QF00100229
QUATTRO FRENI QF33A00084
QUINTON HAZELL QTT1009
REPKIT RKT1921
REPKIT RKTK1102
REPKIT RKTK1109
RIDEX 313D0028
ROULUNDS RUBBER T55730
RUVILLE 56383
SASIC 1706062
SASIC 1756053
SASIC 3906063
SEAT 6B 109 244
SKF SKF 03988
SKF VKMA 01018
SKF VKMA 01118
SKF VKMA 01135
SKF VKMA 01136
SKF VKMA 01220
SKF VKMA 01222
SKF VKMA 01224
SKF VKMA 01225
SKF VKMC 01220
SKF VKMC 01222
SKF VKMC 01222-1
SKF VKMC 01225
SKF BRAZIL VKM 21220
SKODA 6B 109 244
SNR GE357.32
SNR KD457.33
SNR KD457.45
SNR KD457.59
SNR KD457.66
SNR KD457.76
SPIDAN 66730
STARK SKDGP-1100027
STELLOX 03-40376-SX
TECHNOX TD20195
TOPRAN 108
TOPRAN 108 169
TOPRAN 111 204
TOPRAN 111 205
TOPRAN 113 916
TORQUE KR5106
TREVI AUTOMOTIVE TD1410
TRISCAN 8646 29218
TRISCAN 864629218
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.19.152
VAICO V10-2095
VEMO V10-2095
VIKA 11090170501
VW 6B 109 244
WILMINK GROUP WG1236168
WILMINK GROUP WG1251367
WILMINK GROUP WG1251637
WILMINK GROUP WG1251638
WILMINK GROUP WG1251690
WILMINK GROUP WG1251737
WILMINK GROUP WG1251804
WILMINK GROUP WG1251805
WILMINK GROUP WG1252873
WILMINK GROUP WG1253143
WILMINK GROUP WG1428444
WILMINK GROUP WG1436700
WILMINK GROUP WG1463933
WILMINK GROUP WG1464518
WILMINK GROUP WG1465288
WILMINK GROUP WG1465292
WILMINK GROUP WG1710034
WILMINK GROUP WG1710040
WILMINK GROUP WG1790889
WILMINK GROUP WG1909490
WILMINK GROUP WG2005440
WXQP 310453
WXQP 313995
WXQP 320697
WXQP 321427
ZEKKERT SR-1264

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Omløberhjul til Audi og SEAT samt VW”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *