Omløberhjul til Audi og VW

320,00 kr.

Tandrem strammer passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

1 på lager

Varenummer (SKU): 2-04-664 Kategori: Tags: , ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
AUDI A8 (4D_) 2.5 TDI quattro ’94 – ’02
VW PASSAT (3B2,3B5) 2.5 TDI St.car ’96 – ’00
VW PASSAT (3B2,3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion St.car ’96 – ’00
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI Sedan ’97 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI quattro Sedan ’97 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI quattro Avant ’97 – ’05
AUDI ALLROAD (4BH) 2.5 TDI quattro ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI Sedan ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI St.car ’00 – ’05
AUDI A8 (4D_) 2.5 TDI ’94 – ’02
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI 4motion Sedan ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI 4motion St.car ’00 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI Sedan ’97 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI Avant ’97 – ’05
SKODA SUPERB (3U4) 2.5 TDI ’02 – ’08
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 2.5 TDI Sedan ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 2.5 TDI Avant ’00 – ’04
AUDI A8 (4E_) 4.2 quattro ’02 – ’10
AUDI A4 Cabriolet (8H_) 2.5 TDI ’02 – ’09
AUDI A8 (4E_) 3.7 quattro ’02 – ’10
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI 4motion Sedan ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI 4motion St.car ’00 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI Sedan ’97 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI Avant ’97 – ’05
AUDI ALLROAD (4BH) 2.5 TDI quattro ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI Sedan ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI St.car ’00 – ’05
VW PHAETON (3D_) 4.2 V8 4motion ’02 – ’16
SKODA SUPERB (3U4) 2.5 TDI ’02 – ’08
AUDI A4 (8EC/8ED) 2.5 TDI Sedan ’04 – ’07
AUDI A4 (8EC/8ED) 2.5 TDI Avant ’04 – ’07
VW PASSAT (3B2,3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion St.car ’96 – ’00
AUDI ALLROAD (4BH) 2.5 TDI quattro ’00 – ’05
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 2.5 TDI Sedan ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 2.5 TDI Sedan ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 2.5 TDI Avant ’00 – ’04
AUDI A4 (8E2/8E5, B6) 2.5 TDI Avant ’00 – ’04
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI 4motion Sedan ’00 – ’05
VW PASSAT (3B3,3B6) 2.5 TDI 4motion St.car ’00 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI Sedan ’97 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI Avant ’97 – ’05
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI Avant ’97 – ’05
AUDI A4 (8EC/8ED) 2.5 TDI Sedan ’04 – ’07
AUDI A4 (8EC/8ED) 2.5 TDI Avant ’04 – ’07
AUDI A6 (4B, C5) 2.5 TDI Sedan ’97 – ’05
AUDI A4 Cabriolet (8H_) 2.5 TDI ’02 – ’09

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
SWAG 32 03 0004
VW 059 109 244
VW 059 109 244A
VW 059 109 244B
SWAG 30 03 0031
SWAG 2.04.578
SKODA 059 109 244 B
SKODA 059 109 244 A
SKF VKM 21151
SKF VKM 21150
RUVILLE 55707
RUVILLE 55459
QUINTON HAZELL QTT 938
OPTIMAL 0-N168
LUK F-231 233
LUK 532 0189 10
LUK 532 0158 10
LEMFÖRDER 2589001
LEMFÖRDER 25890
LEMFÖRDER 2507001
LEMFÖRDER 25070
INA F-236501
INA F-231233
HK U226
HK U094
AUDI 059 109 244 B
AUDI 059 109 244 A
AUDI 059 109 244
4U AUTOPARTS 32499VV
AUTOMEGA 301090243059L
AUTOMEGA 301090479059B
AUTOMEGA 301210004059C
AUTOMEGA 311090119059A
AUTOMEGA 311090119059B
AUTOMEGA 311300113059A
AUTOTEAM A03632
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 809-881
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 810-891
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 877-801
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 818-581
BOSCH 1 987 949 835
BOSCH 1 987 949 836
BREDA LORETT CR 3252
BREDA LORETT KCD0055
BREDA LORETT KCD0794
BREDA LORETT PDI3252
BREDA LORETT KCD0055
BREDA LORETT KCD0794
BREDA LORETT PDI3252
BTE 604800
BTE 614570
BUGIAD BTB56513
CAFFARO 404-99
CALIBER 47863
CONTINENTAL CTAM V55459
CONTINENTAL CTAM V55707
CONTITECH V55459
CONTITECH V55707
CPB 501230
DAYCO ATB2231
DOLZ 06KD112
A.B.A YM505707
AIRTEX ID-0055
AUDI 059 109 244
AUDI 059 109 244 A
AUDI 059 109 244 B
AUDI 059109244A
AUDI 059109244B
AUDI 59 109 244
AUDI 59 109 244 A
AUDI 59 109 244 B
AUDI 77109244J
AUDI (FAW) 059 109 244 B
AUTEX 651231
AUTLOG RT1207
AUTOKIT 03.564
AUTOKIT 03.80483
AUTOKIT 04.5266
AUTOKIT 04.5266C
AUTOKIT 04.5362
AUTOMEGA 101090243059G
AUTOMEGA 101090243059J
AUTOMEGA 101090244059B
AUTOMEGA 160107710
AUTOMEGA 160107780
DYNAMATRIX DT21151
EURODEAL 77 01 025
EUROREPAR 1620363180
FAI AUTOPARTS T9519
FEBI BILSTEIN 18664
FER 03.80483
FLENNOR FU10040
FLENNOR FU10049
GATES T42158
GATES T42159
GATES-AU T42159
GATES-SEA T42159
GGT PUKD112
GK 651231
GRAF KP868-1
KM INTERNATIONAL FI9080
KRAFT AUTOMOTIVE 1220280
KWP KW868-1
KWP KW868-2
KWP KW868-3
KWP KW868-4
LASO 9503 0115
LASO 95580512S
LEMF?RDER 25070 01
LEMF?RDER 25890 01
LEMFÖRDER 25070 01
LEMFÖRDER 25890
LEMFÖRDER 25890 01
LEMFÖRDER 2589001
LUCAS LD0022
LUCAS LDK0733
LUCAS LDK0740
LUCAS LDK0848
LUCAS LKP149
LUCAS LKP168
LUCAS ENGINE DRIVE LD0022
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0733
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0740
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0848
LUK 532 0158 00
LUK 532 0158 10
LUK 532 0189 00
LUK 532 0189 10
LUK 5320189000
LUK 532018910
LUK F-224100.2
LUK F-231233
LUK F-233299
KLAXCAR FRANCE RX21151
KAMOKA R0200
KAGER 00-1480
JP GROUP 1114109219
JP GROUP 1112207409
JP GROUP 1112207400
JP GROUP 1112200809
JP GROUP 1112111219
JP GROUP 1112111210
IPD 15-0226
INA 532018910
INA 532 0189 10
INA 532 0158 10
IJS GROUP 93-1949
HUTCHINSON HEG 305
HK U226
HEPU 15-0226
HELLA 9XU 376 818-581
HELLA 8MP 376 877-801
HELLA 8MP 376 810-891
HELLA 8MP 376 809-881
GRAF KP868-4
GRAF KP868-3
GRAF KP868-2
LUK F-233299.1
LUK F-236501
LYNXAUTO PB-3092
MAGNETI MARELLI 331316170222
MAGNETI MARELLI 341301440000
MAGNETI MARELLI 341306470000
MAHLE CPK 140 000P
MAHLE CPK 77 000P
MAHLE CPK 88 000P
MAHLE CPKX 174 000P
MAPCO 24860
MAPCO 73816
MAXGEAR 54-0496
METELLI 30-0868-1
METELLI 30-0868-2
METELLI 30-0868-3
METELLI 30-0868-4
METZGER WM-ATB2231
MEYLE 151 902 2001
MGA GD1142
MGA X465H1
MGA X465H3
MGA X465H4
MICHELIN ENGINEPARTS SMATK0324
MICHELIN ENGINEPARTS SMAWK0324-1
MILES AG02160
OPTIBELT 415UT
OPTIMAL 0-N1319
PARTSTEC PTA100-0246
PEX 20.3331
PORSCHE 059109244A
SEAT 059109244A
SEAT 059109244B
SKF SKF 03997
SKF VKM 21151
SKF VKM21151
SKF VKMA 01151
SKF VKMA 01152
SKF VKMA 01952
SKF VKMC 01952
SKF VKMC 01952-1
SKODA 059 109 244
SKODA 059 109 244 A
SKODA 059 109 244 B
SKODA 059109244A
SKODA 059109244B
SKODA 59 109 244
SKODA 59 109 244 A
SKODA 59 109 244 B
SNR GE357.22
SNR GE357.30
SNR KD457.47
SNR KD457.48
SPIDAN 66707
SPIDAN 70150
STELLOX 03-40612-SX
STELLOX 4500-0008-SX
SWAG 32 03 0004
TECHNOX TD20175
TOPRAN 109 140
TOPRAN 111 202
TREVI AUTOMOTIVE TD1529
TRISCAN 8646 29217
TRISCAN 864629217
SASIC 3906058
SASIC 1756048
SASIC 1706053
SALERI SIL G024
RUVILLE 55707
RUVILLE 55459
ROULUNDS RUBBER T55707
ROULUNDS RUBBER IP2118
REPKIT RKTK1173
REPKIT RKTK1077C
REPKIT RKTK1077
REPKIT RKT2199
REPKIT RKT1577
QUINTON HAZELL QTT938
QUINTON HAZELL QTT1068
QH TALBROS QTT938
QH TALBROS QTT1068
PROCODIS FRANCE KTD3085
PROCODIS FRANCE KTD3063
PROCODIS FRANCE KTD3062
PROCODIS FRANCE KTD3032
PROCODIS FRANCE KPE3063A
PROCODIS FRANCE GE264
PORSCHE 059109244B
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.12.004
VAICO V10-0480
VEMA 65013958
VEMO 10-0480
VEMO V10-0480
VW 059 109 244
VW 059 109 244 A
VW 059 109 244 B
VW 059109244A
VW 059109244B
VW 59 109 244
VW 59 109 244 A
VW 59 109 244 B
VW 77109244J
WILMINK GROUP WG1054420
WILMINK GROUP WG1097483
WILMINK GROUP WG1236097
WILMINK GROUP WG1236158
WILMINK GROUP WG1251673
WILMINK GROUP WG1251675
WILMINK GROUP WG1251747
WILMINK GROUP WG1251749
WILMINK GROUP WG1251951
WILMINK GROUP WG1251952
WILMINK GROUP WG1252774
WILMINK GROUP WG1435098
WILMINK GROUP WG1463871
WILMINK GROUP WG1790882
WILMINK GROUP WG1795536
WILMINK GROUP WG1804503
WILMINK GROUP WG1990413
WILMINK GROUP WG2005403
WXQP 313559

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Omløberhjul til Audi og VW”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *