Tandremstrammer til Alfa Romeo

628,00 kr.

Tandrem strammer til Alfa Romeo passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

1 på lager

Varenummer (SKU): 2-00-005 Kategori: Tags: ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. ’92 – ’98
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. ’94 – ’01
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. ’94 – ’01
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. ’94 – ’01
ALFA ROMEO 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937AXC1¦) ’01 – ’10
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932B31¦¦) ’00 – ’06
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932A31¦¦) ’97 – ’06
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932B21¦¦) ’00 – ’06
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A21¦¦) ’97 – ’06
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) ’97 – ’06
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) ’00 – ’06
ALFA ROMEO SPIDER 1.8 TBi ’06 – ’10
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. ’94 – ’01
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. ’94 – ’01
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. ’94 – ’01
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932A4) ’97 – ’06

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
ALFA ROMEO 60596372
ALFA ROMEO 608 126 22
ALFA ROMEO 60812622
FIAT 6059 6372
FIAT 60596372
HK S932
INA F-234392
LANCIA 6059 6372
LEMFÖRDER 26497
LEMFÖRDER 2649701
LUK 531 0281 30
OPTIMAL 0-N114
PEX 20.3119
QUINTON HAZELL QTT 279
RUVILLE 11552
RUVILLE 55835
SKF VKM 12173
SKF VKM12173
SNR GT358.31
SWAG 70 03 0033
AIRTEX TP-0045
ALFA ROMEO 551 922 39
ALFA ROMEO 55192239
AUTEX 641937
AUTOKIT 03.492
AUTOKIT 03.80384
AUTOKIT 04.5133
AUTOTEAM A01132
AYD 9212672
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 802-891
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 813-801
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 813-811
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 819-121
BOSCH 1 987 949 807
BREDA LORETT CR 1821
BREDA LORETT TDI1821
BREDA LORETT TDI1821
BRT BEARINGS PBTK540
BTE SZK05210
BTE SZK05300
CALIBER 37864
CONTINENTAL CTAM V55835
CONTINENTAL CTAM V55850
CONTINENTAL CTAM BR V234392
CONTITECH V55835
CPB 503752
DAYCO ATB2215
DYNAMATRIX DT12173
EUROREPAR 1611252680
EUROREPAR 1611255280
FAI AUTOPARTS T9383
FAST FT44049
FIAT 5519 2239
FIAT 55192239
FIAT 60812622
FLENNOR FS01062
FTZ 10-VKM12173
GATES T43043
GATES-AU T43043
GATES-BR T43043
GATES-SEA T43043
GK 641937
GMB GTB0550
GMB-EA GTB0550
GRAF KP621-3
GRAF KP631-2
HELLA 8MP 376 802-891
HELLA 8MP 376 813-801
HELLA 8MP 376 813-811
HELLA 9XU 376 819-121
HEPU 14-0932
HUTCHINSON HTG 265
IJS GROUP 93-1659
INA 531 0281 30
IPD 14-0932
JP GROUP 3312101219
JP GROUP 3312200100
JP GROUP 3312200109
JP GROUP 3312200200
JP GROUP 3314101919
KAMOKA R0238
KM INTERNATIONAL FI2830
KWP KW621-3
KWP KW631-2
LANCIA 5519 2239
LANCIA 55192239
LANCIA 60596372
LANCIA 60812622
LEMF?RDER 21586
LEMF?RDER 26497 01
LEMFÖRDER 21586
LEMFÖRDER 26497 01
LPR AA10068
LUCAS LD0001
LUCAS LD0878
LUCAS LDK0155
LUCAS LDK0315
LUCAS ENGINE DRIVE LD0001
LUCAS ENGINE DRIVE LD0878
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0155
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0315
LUK 531 0281 00
LUK 5310281000
LUK F-234392
LYNXAUTO PB-1147
MAGNETI MARELLI 331316170409
MAHLE CPK 108 000P
MAHLE CPK 109 000P
MAHLE CPK 31 000P
MAHLE CPKX 208 000P
MAPCO 23051
METELLI 30-0621-3
METELLI 30-0631-2
METZGER WM-ATB2215
MICHELIN ENGINEPARTS SMATK0243
MICHELIN ENGINEPARTS SMATK0485
MICHELIN ENGINEPARTS SMAWK0243-1
OPTIBELT 365ST
OSSCA 06633
PARTSTEC PTA102-0212
PROCODIS FRANCE GT422
PROCODIS FRANCE KPE1046A
PROCODIS FRANCE KTD1046
PROCODIS FRANCE KTD1059
PROCODIS FRANCE KTD1071
QH TALBROS QTT279
QUINTON HAZELL QTT279
REPKIT RKT1500
REPKIT RKT2100
REPKIT RKTK0944
RIDEX 307T0118
RIDEX 308T0090
ROULUNDS RUBBER BT1109
ROULUNDS RUBBER T55835
SKF VKMA 02177
SKF VKMA 02277
SKF VKMC 02177
SKF VKMC 02277
SNR GT358.33
SNR GT358.34
SNR KD458.31
SNR KD458.42
SPIDAN 66835
SPIDAN 66850
STARK SKTBK-0760117
STARK SKTPT-0650089
STARLINE RS A28130
STELLOX 03-40728-SX
TECHNOX TD21140
TECHNOX TD21156
TREVI AUTOMOTIVE TD1228
TRISCAN 8646 15113
TRISCAN 864615113
VAICO V24-0115
VEMA 65013693
VEMO V24-0115
WILMINK GROUP WG1236210
WILMINK GROUP WG1251461
WILMINK GROUP WG1251462
WILMINK GROUP WG1251905
WILMINK GROUP WG1252269
WILMINK GROUP WG1431487
WILMINK GROUP WG1435153
WILMINK GROUP WG1463819
WILMINK GROUP WG2005387

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Tandremstrammer til Alfa Romeo”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *