Tandremstrammer til Reanult

628,00 kr.

Tandrem strammer passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

2 på lager

Varenummer (SKU): 2-29-536 Kategori: Tags: , ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
RENAULT MEGANE III 2.0 TCe Coupé (DZ1N) ’08 – ’15
RENAULT SCÉNIC I (JA) 2.0 16V ’99 – ’03
RENAULT MEGANE I 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) Coupé ’96 – ’03
RENAULT MEGANE I 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) Cabriolet ’96 – ’03
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V (BG0B) Hatchback ’01 – ’07
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V (KG0B) St.car ’01 – ’07
RENAULT TRAFIC II 2.0 (JL0A) Bus T1.2 ’01 –
RENAULT TRAFIC II 2.0 (FL0A) (FL) Kasse T1.0 ’01 –
OPEL VIVARO 2.0 Bus 2.9T ’01 –
OPEL VIVARO 2.0 Kasse 2.9T ’01 –
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V (BG0J) Hatchback ’01 – ’07
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V (KG0J) St.car ’01 – ’07
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) ’02 –
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 ’04 – ’09
RENAULT LAGUNA I 2.0 16V (K56_) St.car ’93 – ’01
RENAULT TRAFIC II 2.0 (ELOA) Chas. ’01 –
OPEL VIVARO 2.0 Kasse 2.9T ’01 –
RENAULT TRAFIC II 2.0 16V (JL) Bus ’01 –
RENAULT TRAFIC II 2.0 16V (FL) Kasse ’01 –
RENAULT MEGANE III 2.0 Coupè ’08 – ’15
RENAULT MEGANE III 2.0 TCe St.car ’08 – ’15
RENAULT SCÉNIC II (JM) 2.0 (JM05, JM1N) ’03 – ’09
OPEL VIVARO 2.0 Bus 2.7T ’01 –
RENAULT TRAFIC II 2.0 (FL0A) (FL) Kasse T1.2 ’01 –
RENAULT MEGANE III 2.0 TCe Coupé ’08 – ’15
RENAULT MEGANE III 2.0 R.S. Coupé ’08 – ’15

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
FEBI BILSTEIN 19846
FER 03.80393
FER 900016
FER 979597
FER 979672
FER SK166802
GATES T43035
HK S166
INA 531041030
INA F-237804
LUK 531041030
RENAULT 7700108920
RENAULT 7700114860
RENAULT 7701108920
RENAULT 8200061345
RENAULT 8200222092
RUVILLE 55555
SKF VKM16550
BOSCH 1987949908
BREDA LORETT CR 3011
CONTINENTAL CTAM V55555
CONTITECH V55555
DAYCO ATB2223
EURODEAL / HK S166
HUTCHINSON HTG145
INA 531063030
LUK 530 0630 30
LUK 531063030
LUK F-237804
OPEL 4409959
OPEL 4430896
OPEL 4433629
QUINTON HAZELL QTT980
RENAULT 130706246R
RENAULT 8200045127
RENAULT 8200086697
RENAULT 8200119652
RENAULT 8200499908
RENAULT 8200499909
RENAULT 8200499910
RENAULT 8200676403
RENAULT 8200676404
RENAULT 8200676405
RENAULT 8200989169
RENAULT 8200989172
RENAULT 8200989174
SK SK166802
SPIDAN 66555
TIMKEN TKR9200
TRISCAN 864625108
VAUXHALL 93160130
VAUXHALL 93161482
VAUXHALL 93198125
VAUXHALL 93198653

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Tandremstrammer til Reanult”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *