Tandremstrammer til VW

396,00 kr.

Tandrem strammer passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

2 på lager

Varenummer (SKU): 2-04-932 Kategori: Tags: ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
VW TRANSPORTER T4 2.5 TDI Syncro Bus/Multivan ’90 – ’03
VW TRANSPORTER T4 2.5 TDI Syncro (70XA) Kasse ’90 – ’03
VW TRANSPORTER T4 2.5 TDI Syncro (70XD) Chassis ’90 – ’03
VW TRANSPORTER T4 2.5 TDI Syncro (70XA) Kasse ’90 – ’03
VW TRANSPORTER T4 2.5 TDI Syncro (70XD) Chassis ’90 – ’03
VW TRANSPORTER T4 2.5 TDI Syncro Bus/Multivan ’90 – ’03
VW LT II 28-46 2.5 SDI (2DX0FE) Chassis Lang ’96 – ’06
VW CRAFTER 30-50 (2E/2F) 2.5 TDI Chassis Mellem ’06 – ’16
VW CRAFTER 30-50 (2E/2F) 2.5 TDI Chassis Lang ’06 – ’16
VW CRAFTER 30-50 (2E/2F) 2.5 TDI Chassis Mellem ’06 – ’16
VW CRAFTER 30-50 (2E/2F) 2.5 TDI Kasse Mellem ’06 – ’16

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
HK S048
INA F-235780
LEMFÖRDER 2158201
LUK 531 0278 30
LUK 531 0342 30
OPTIMAL 0-N108
OPTIMAL 0-N116
PEX 20.3250
QUINTON HAZELL QTT 864
QUINTON HAZELL QTT 891
RUVILLE 55477
SKF VKM 11072
SKF VKM 11073
SKF VKM 11257
SNR GT365.04
SWAG 30 03 0077
VOLVO 8677053
VOLVO 9186258
VOLVO 9464101
VW 074 109 243 E
VW 074 109 243 M
VW 074 109 243E
VW 074 109 243M
?RO PARTS 038109244M
4U AUTOPARTS 32522VV
AIRTEX ID-0011
AIRTEX TP-0052
AL-KO 300940
AUTEX 641053
AUTEX 641110
AUTLOG RT1605
AUTOKIT 03.149
AUTOKIT 03.781
AUTOKIT 03.80404
AUTOKIT 04.5135
AUTOKIT 04.5186
AUTOMEGA 101090243074E
AUTOMEGA 101300195074B
AUTOMEGA 101300245074
AUTOMEGA 301210005074N
AUTOMEGA 311090119074R
AUTOMEGA 311300113074J
AUTOTEAM A00760
AUTOTEAM A03360
BEGEL GERMANY BG20128
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 807-851
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 812-801
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 817-851
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 819-001
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 819-581
BENDIX 060752B
BENDIX 060752HB
BOSCH 1 987 949 346
BOSCH 1 987 949 853
BREDA LORETT CR 1808
BREDA LORETT CR 1812
BREDA LORETT KCD0064
BREDA LORETT PDI1812
BREDA LORETT TDI1808
BREDA LORETT KCD0064
BREDA LORETT PDI1812
BREDA LORETT TDI1808
BTE 600830
BTE SZK03220
BTE SZK03590
CALIBER 16469
CALIBER 47064
CONTINENTAL CTAM V55445
CONTINENTAL CTAM V55477
CONTITECH V55477
CPB 501412
CPB 502522
CPB 522780
DAYCO ATB2008
DAYCO ATB2333
DIAMAX A5096
DIAMAX A6068
DT 11.12116
DT SPARE PARTS 11.12116
DYNAMATRIX DT11257
EURODEAL 77 15 001
EUROREPAR 1635050280
FAI AUTOPARTS T9490
FLENNOR FS00146
FLENNOR FS00943
FLENNOR FU10921
GATES T43067
GATES-AU T43067
GATES-MX T43067
GATES-SEA T43067
GK 641053
GK 641110
GK K980108B
GK K980189H
GMB GTB0460
GMB-EA GTB0460
HELLA 8MP 376 807-851
HELLA 8MP 376 812-801
HELLA 8MP 376 817-851
HELLA 9XU 376 819-001
HELLA 9XU 376 819-581
HEPU 14-0048
HEPU 14-0105
HEPU PK05747
HEPU PK05748
HEPU PK06161
HUTCHINSON HTG 270
IJS GROUP 93-1678
INA 531 0342 30
IPD 14-0048
IPD 14-0105
JP GROUP 1112204700
JP GROUP 1112204709
JP GROUP 1112204900
JP GROUP 1112204909
JP GROUP 1112206309
JP GROUP 1114107919
KAMOKA R0142
KLAXCAR FRANCE RX11257
KM INTERNATIONAL FI1900
KM INTERNATIONAL FI8400
KRAFT AUTOMOTIVE 1220070
KRAFT AUTOMOTIVE 1226410
LEMF?RDER 21582 01
LEMFÖRDER 21582
LEMFÖRDER 21582 01
LPR AA10003
LPR AA10048
LUCAS LD0053
LUCAS LDK0710
LUCAS LDK0915
LUCAS LKP104
LUCAS LKP119
LUCAS LKP181
LUCAS ENGINE DRIVE LD0053
LUCAS ENGINE DRIVE LD0866
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0710
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0915
LUCAS ENGINE DRIVE LKP104
LUCAS ENGINE DRIVE LKP119
LUK 531 0342 00
LUK 5310342000
LUK F-235780
LYNXAUTO PB-1070
LYNXAUTO PB-3056
LYNXAUTO PK-3145
MAGNETI MARELLI 331316170693
MAGNETI MARELLI 341301510000
MAHLE CPK 137 000P
MAHLE CPK 98 000P
MAHLE CPKX 196 000P
MAHLE CPKX 253 000P
MAPCO 23819
MAPCO 23839
MAPCO 23855
MAPCO 23961
MAXGEAR 54-0381
MAXGEAR 54-0856
METZGER WM-ATB2333
MGA GD1098
MGA X177H3
MGA X625H1
MICHELIN ENGINEPARTS SMAMP02338
MILES AG02091
MILES AG02222
OPTIBELT 104UT
OPTIBELT 149ST
OPTIBELT 153ST
OPTIMAL A-3094H
OSSCA 01909
OSSCA 03026
PARTSTEC PTA100-0126
PARTSTEC PTA102-0139
PATRON PT11257
PEX 20.3005
PROCODIS FRANCE GT263
PROCODIS FRANCE KPE3089A
PROCODIS FRANCE KPE3090A
PROCODIS FRANCE KPE3090B
PROCODIS FRANCE KTD3090
PROFIT 1014-0342
QH TALBROS QTT864
QH TALBROS QTT891
QUINTON HAZELL QTT128
QUINTON HAZELL QTT864
QUINTON HAZELL QTT891
REPKIT RKT1155
REPKIT RKT1798
REPKIT RKT2120
REPKIT RKTK0946
REPKIT RKTK0997
RIDEX 308T0031
ROULUNDS RUBBER BT1180
ROULUNDS RUBBER CR1812
ROULUNDS RUBBER T55477
RUVILLE 55403
SALERI SIL T027
SASIC 1706048
SASIC 1756043
SASIC 3906052
SKF VKM 11054
SKF VKMA 01244
SKF VKMA 01258
SKF VKMC 01244
SKF VKMC 01258-1
SKF VKMC 01258-2
SNR GT357.33
SNR GT357.54
SNR KD457.78
SNR KD465.01
SPIDAN 66403
SPIDAN 66446
SPIDAN 66477
STARK SKTPT-0650030
STELLOX 03-40023-SX
STELLOX 03-40379-SX
TECHNOX TD20122
TECHNOX TD20136
TECHNOX TD20184
TOPRAN 108 679
TOPRAN 111 533
TORQUE KR5158
TREVI AUTOMOTIVE TD1018
TREVI AUTOMOTIVE TD1033
TREVI AUTOMOTIVE TD1258
TREVI AUTOMOTIVE TD1723
TRISCAN 8646 29104
TRISCAN 8646 29115
TRISCAN 864629115
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.12.083
VAICO V10-1804
VEMA 65013687
VEMA 65013688
VEMO V10-1804
VIKA 11090904201
VW 074 109 243 K
VW 74 109 243 E
VW 74 109 243 K
VW 74 109 243 M
VW 74109243K
WILMINK GROUP WG1054435
WILMINK GROUP WG1097474
WILMINK GROUP WG1236062
WILMINK GROUP WG1236101
WILMINK GROUP WG1251345
WILMINK GROUP WG1251376
WILMINK GROUP WG1251862
WILMINK GROUP WG1251867
WILMINK GROUP WG1251868
WILMINK GROUP WG1251869
WILMINK GROUP WG1252299
WILMINK GROUP WG1435606
WILMINK GROUP WG1463559
WILMINK GROUP WG1463584
WILMINK GROUP WG1465290
WILMINK GROUP WG1465291
WILMINK GROUP WG1465294
WILMINK GROUP WG1710015
WILMINK GROUP WG1710047
WILMINK GROUP WG1780525
WILMINK GROUP WG2005182
WILMINK GROUP WG2005501
WXQP 310411
WXQP 310415
WXQP 310463
WXQP 320649
WXQP 320673
WXQP 320679
WXQP 320729
ZEKKERT SR-1313

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Tandremstrammer til VW”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *