Temperaturføler til Fiat og Lancia

79,00 kr.

Temperaturføleren passer til Fiat og Lancia se nedenstående

1 på lager

Varenummer (SKU): 525-540000 Kategori: Tags: , ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
FIAT PANDA (141A¦) 45 – 900 ’80 – ’95
FIAT PANDA (141A¦) 1000 ’80 – ’95
FIAT UNO (146A/E) 45 0.9 ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 45 1.0 (146A.ED) ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 55 1.1 ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 60 1.1 (146A.EG) ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 70 1.3 ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 70 1.3 ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 1.3 Turbo i.e. ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 1.3 Turbo i.e. ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 1.3 Diesel ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 60 Diesel 1.7 ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 60 Diesel 1.7 ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 1.3 Turbo i.e. ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 70 i.e. 1.4 ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 1.4 Turbo i.e. ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 75 i.e. 1.5 ’83 – ’96
FIAT PUNTO I (176) 1.1 55 ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.2 60 ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.2 75 ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.4 GT Turbo ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.7 TD ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.2 60 ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.2 60 Cabriolet ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.6 90 Cabriolet ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.6 90 ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.2 60 Cabriolet ’93 – ’00
LANCIA BETA coupé (828BC) 2000 i.e. ’81 – ’84
FIAT PUNTO I (176) 1.4 GT Turbo ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.7 TD 60 ’93 – ’00
FIAT PANDA (141A¦) 1000 ’80 – ’95
FIAT PALIO 1.2 Hatchback ’96 –
FIAT PUNTO I (176) 1.1 Van ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.7 D Van ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.7 TD Van ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.2 16V 85 ’93 – ’00
FIAT PUNTO I (176) 1.2 16V 85 16V Cabriolet ’93 – ’00
FIAT SEICENTO (187) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) ’98 – ’05
LANCIA Y (840A) 1.1 (840AE) ’95 – ’03
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AD) ’95 – ’03
FIAT UNO (146A/E) 45 i.e. 1.0 ’83 – ’96
FIAT PUNTO I (176) 1.7 D ’93 – ’00
FIAT UNO (146A/E) 60 1.1 ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 70 i.e. 1.4 ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 1.4 Turbo i.e. ’83 – ’96
FIAT PANDA (141A¦) 750 ’80 – ’95
FIAT UNO (146A/E) 70 S 1.4 ’83 – ’96
FIAT PANDA (141A¦) 45 – 900 ’80 – ’95
FIAT UNO (146A/E) 1.3 Diesel ’83 – ’96
FIAT UNO (146A/E) 75 i.e. 1.5 ’83 – ’96
FIAT PUNTO I (176) 1.1 55 ’93 – ’00
FIAT SEICENTO (187) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) ’98 – ’05

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
CARGO 180945
EPS 1.840.000
FIAT 4 141 538
FIAT 4 163 888
FIAT 4 169 122
FIAT 4 185 217
FIAT 4 189 508
FIAT 4 334 613
FIAT 4 414 779
FIAT 4141538
FIAT 4163888
FIAT 4169122
FIAT 4185217
FIAT 4189508
FIAT 4334613
FIAT 4414779
FIAT 7 588 847
FIAT 7 588 920
FIAT 7512908
FIAT 7588847
FIAT 7588920
INTERMOTOR 53600
KW 540 000
LUCAS SNB 703
MAGNETI MARELLI 116580459904
QUINTON HAZELL XTS3
SEAT SE 141947.000A
SEAT SE141947.000A
ZASTAVA 01450292
ANGLI 1753
CALORSTAT BY VERNET TS2966
CALORSTAT BY VERNET WS2966
ERA 330156
FACET 7.4000
FAE 3507
FAE 35070
FIAT 4149117
FIAT 4448130
FIAT 5984452
HOFFER 7472600
HYUNDAI V24-72-0033
LUCAS ELECTRICAL SNB 703
LUCAS ELECTRICAL SNB703
MEAT & DORIA 82600
METZGER 0915088
MOPROD MTS 106
MTE-THOMSON 3046
SEAT FA-947000.00
SEAT FA-947000.01
SEAT FC-952600.01
SEAT FC-952600.02
SEAT HL-947000.50
SEAT SE-141947000 A
SIDAT 82.962
STAHLGRUBER 315 1884
STANDARD 53600
STANDARD 53600 INTERMOTOR
STANDARD TS-572
TALBOT 19397 T
TRW 603753
TRW 603773
TRW 604269
VEMO 24-72-0033
VEMO V24-72-0033
ZASTAVA 1450292

Yderligere information

Vægt 0,3 kg
Størrelse 4 × 4 × 4 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Temperaturføler til Fiat og Lancia”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *