Gløderør HDS220

112,00 kr.

Gløderøret passer til nedenstående køretøjer

6 på lager

Varenummer (SKU): HDS220 Kategori: Tags: , , , , , ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
OPEL ASCONA B 2.0 D Sedan ’75 – ’81
FORD GRANADA 2.1 D Sedan ’72 – ’85
OPEL REKORD E 2.2 D Sedan ’77 – ’86
OPEL REKORD E 2.3 D St.car ’77 – ’86
CITROEN CX II 25 D Hatchback ’85 – ’92
CITROEN CX I 2500 D Hatchback ’74 – ’85
CITROEN CX II 25 D Turbo Hatchback ’85 – ’92
CITROEN CX II 25 D Turbo Hatchback ’85 – ’92
CITROEN CX I 2500 D St.car ’74 – ’85
CITROEN CX I 2500 D Turbo St.car ’74 – ’85
CITROEN CX II 25 D St.car ’85 – ’92
CITROEN CX II 25 D Turbo 2 St.car ’85 – ’92
CITROEN C25 (280¦, 290¦) 2.5 D Bus ’81 – ’94
CITROEN C25 (280¦, 290¦) 2.5 D Turbo 4×4 Bus ’81 – ’94
CITROEN C25 (280¦, 290¦) 2.5 D Turbo Bus ’81 – ’94
PEUGEOT 309 II 1.9 Diesel ’89 – ’93
PEUGEOT 505 2.3 Turbo Diesel Sedan ’79 – ’93
PEUGEOT J5 2.5 D Bus (280P) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 D Chassis (280L) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 TD Bus (290P) ’81 – ’94
FIAT RITMO 55 Diesel 1.7 ’78 – ’89
SEAT IBIZA I 1.7 D ’84 – ’93
SEAT MALAGA 1.7 D ’85 – ’93
LAND ROVER 88/109 2.25 D (LR 88 DL, LR 109 DL) ’63 – ’86
LAND ROVER 88/109 2.25 D (LR 88 DP, LR 109 DP) ’63 – ’86
PEUGEOT 405 II 1.9 D Sedan ’92 – ’96
CITROEN C25 (280¦, 290¦) 2.5 D 4×4 Bus ’81 – ’94
PEUGEOT 504 1.9 D (M20) Sedan ’68 – ’93
PEUGEOT 504 2.1 D (A20, M20) Sedan ’68 – ’93
PEUGEOT 504 2.3 D (A40, A45) Sedan ’68 – ’93
PEUGEOT 504 2.1 D (E20, F20) St.car ’68 – ’93
PEUGEOT 504 2.3 D (D40, F40) St.car ’68 – ’93
PEUGEOT 604 2.3 TD ’77 – ’87
PEUGEOT J5 2.5 D 4×4 Bus (290P) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 TD 4×4 Bus (290P) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 TD Chassis (290L) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 D 4×4 Kasse (290L) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 TD 4×4 Kasse (290L) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 TD 4×4 Chassis (290L) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 D Bus (290P) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 D Chassis (290L) ’81 – ’94
PEUGEOT J5 2.5 D 4×4 Chassis (290L) ’81 – ’94
LAND ROVER 90/110 2.5 TD ’83 – ’90
PEUGEOT 309 II 1.8 Diesel ’89 – ’93
PEUGEOT 504 1.9 D Pick-up ’68 – ’93
PEUGEOT 504 2.3 D Pick-up ’68 – ’93
CITROEN CX II 2500 D Turbo St.car ’85 – ’92
CITROEN CX I 25 D Turbo Hatchback ’74 – ’85
PEUGEOT 309 II 1.9 Diesel ’89 – ’93
PEUGEOT 309 II 1.9 Diesel ’89 – ’93

Omsætnings tabel

Type Referencenummer
AC 239G
AC 503 GG/93893043
AC 511 GG/93893051
ALFA ROMEO 472 95 95
BERU 0 100 221 106
BOSCH 0 250 200 054
BOSCH 0 250 200 056
BOSCH 0 250 200 059
BOSCH 0 250 200 060
BOSCH 0 250 200 065
BOSCH 0 250 200 068
BOSCH 0 250 200 069
BOSCH 0 250 200 454
BOSCH 0 250 200 456
BOSCH 0 250 200 465
BOSCH 0 250 200 468
CAC GL 602MJ
CARGO 100083
CHAMPION CH63
CHAMPION CH87
CHAMPION CH87/002
CITROËN 5962 X1
CITROËN 95 493 206
CITROËN 95 534 788
ELSTOCK 2006-110
ELSTOCK 2009-110
ELSTOCK 2011-110
FIAT 07029585
FIAT 4393814
FIAT 4714294
FIAT 4729585
FIAT 4754011
FIAT 4774412
FIAT 5493206
FIAT 5950464
FIAT 5951861
FIAT 5951879
FIAT F 2 VB
FIAT F 4 VB
FORD 1 587 444
FORD 6 063 505
FORD 78 GB 6 M 090 CA
FORD 785 F 6M090 BA
FORD 785 F 6M090 CB
FORD 786 B 6M090 CA
FORD 910 X 6M090 BA
FORD EZD 15
FORD EZD 2
GENERAL MOTORS 88 900 730
GLAS B 19 N
GLAS B 20 N
GLAS B 22 N
H+B ELPARTS 29 200 011
HB AUTOELEKTRIK 29 200 011
HELLA 8EG 008 497-321
HERTH+BUSS ELPARTS 29 200 011
INTERMOTOR 80000
IVECO 004 729 585
KHD 472 9585
LUCAS DS 006
LUCAS HDS 211
LUCAS HDS221
MAGNETI MARELLI TIX 2 A
MAGNETI MARELLI TIX 4 A
MAGNETI MARELLI TIX 6 A
MAGNETI MARELLI TLX 2 A
NGK Y 206 T
NGK Y 208 T
OPEL 12 14 304
OPEL 88 900 730
OPEL 90 051 950
OPEL 90 093 867
OPEL 90 093 897
PEUGEOT 5961 40
PEUGEOT 5961 54
PEUGEOT 5961 58
PEUGEOT 7932 567 718
PEUGEOT 95 534 788
RENAULT 50 01 001 587
RENAULT 77 00 662 199
RENAULT 77 00 673 874
RENAULT 77 01 414 076
ROVER ERC 8450
SEAT 0003940685
SEAT SE 138919 000 A
VALEO C 111 R
VAUXHALL 900 33357
VAUXHALL 900 93897
VOLVO 840643
ACDELCO 239G
ACDELCO 503 GG/93893043
ACDELCO 511 GG/93893051
BERU 0100226445
BOSCH 0 250 200 459
BOSCH 0 250 200 460
BOSCH 0 250 200 902
BOSCH 0 250 200 908
BOSCH 0 250 200 910
BOSCH 0 250 200 912
BOSCH 0 250 201 013
BOSCH 0 250 201 028
BOSCH 0 250 201 039
BOSCH 0 250 201 406
BOSCH 0250200069
BOSCH 80006
BOSCH GLP001
CITRO?N 5962 X1
CITRO?N E161003
CITRO?N/PEUGEOT 95 493 206
CITRO?N/PEUGEOT 95 534 788
CITROËN E161003
CITROEN/PEUGEOT 95 493 206
CITROEN/PEUGEOT 95 534 788
CITROËN/PEUGEOT 5960 G7
CITROËN/PEUGEOT 95 493 206
CITROËN/PEUGEOT 95 534 788
CITROËN/PEUGEOT E161003
FORD 5023372
FORD XH22-70G239-AA
LUCAS ELECTRICAL DS 006
LUCAS ELECTRICAL HDS 211
MOTORCRAFT EZD 15
MOTORCRAFT EZD 2
NGK 1250
NGK Y-206T
NGK Y-208T
PEUGEOT 5960 G7
PEUGEOT 5960G7
PEUGEOT 79 325 677 18
ROVER ERC8450
VAUXHALL 902 10824

Yderligere information

Vægt 0,1 kg
Størrelse 3 × 10 × 3 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Gløderør HDS220”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *