Medløberhjul til GM biler

160,00 kr.

Medløberhjul passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

2 på lager

Varenummer (SKU): 2-08-292 Kategori: Tags: , , , ,

Beskrivelse

CHEVROLET
CHEVROLET Astra Hatchback (1796 , 110 HK)
CHEVROLET Astra Sedan (1796 , 110 – 125 HK)
CHEVROLET Lacetti Hatchback (J200) (1796 , 121 HK)
CHEVROLET Lacetti Stationcar (J200) (1796 , 121 HK)
CHEVROLET Niva I (1796 , 125 HK)
CHEVROLET Nubira Stationcar (1796 , 121 HK)
CHEVROLET Nubira Sedan (1796 , 121 HK)
OPEL
OPEL Astra G Cabriolet (T98) (1598 – 1796 , 101 – 125 HK)
OPEL Astra G Caravan (T98) (1389 – 1796 , 90 – 125 HK)
OPEL Astra G CC (T98) (1389 – 1796 , 90 – 125 HK)
OPEL Astra G Classic Caravan (F35) (1389 – 1598 , 90 – 101 HK)
OPEL Astra G Classic Hatchback (T98) (1389 – 1598 , 90 – 103 HK)
OPEL Astra G Classic Sedan (T98) (1389 – 1598 , 90 – 101 HK)
OPEL Astra G Coupe (T98) (1598 – 1796 , 101 – 125 HK)
OPEL Astra G Van (F70) (1389 – 1598 , 90 – 101 HK)
OPEL Astra G Sedan (T98) (1389 – 1796 , 90 – 125 HK)
OPEL Astra H Caravan (A04) (1796 , 125 HK)
OPEL Astra H GTC (A04) (1796 , 125 HK)
OPEL Astra H Hatchback (A04) (1796 , 125 HK)
OPEL Astra H TwinTop (A04) (1796 , 125 HK)
OPEL Combo C Van / Stationcar (1598 , 94 – 97 HK)
OPEL Combo C Tour (1598 , 94 – 97 HK)
OPEL Corsa C Hatchback (X01) (1389 – 1796 , 90 – 125 HK)
OPEL Meriva A (X03) (1598 – 1796 , 100 – 125 HK)
OPEL Signum CC (Z03) (1796 , 122 HK)
OPEL Tigra Twintop (X04) (1796 , 125 HK)
OPEL Vectra C Caravan (Z02) (1598 – 1796 , 100 – 122 HK)
OPEL Vectra C CC (Z02) (1598 – 1796 , 100 – 122 HK)
OPEL Vectra C Sedan (Z02) (1598 – 1796 , 100 – 122 HK)
OPEL Zafira A (T98) (1598 – 1796 , 97 – 125 HK)
OPEL Zafira B (A05) (1598 , 94 HK)
SAAB
SAAB 9-3 Sedan (YS3F) (1796 , 122 HK)
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3F) (1796 , 122 HK)
SAAB 9-3 Stationcar (YS3F) (1796 , 122 HK)
VAUXHALL
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Cabriolet (T98) (1598 – 1796 , 101 – 125 HK)
VAUXHALL Astra Mk4 (G) CC (T98) (1389 – 1796 , 90 – 125 HK)
VAUXHALL Astra Mk4 (G) Coupe (T98) (1796 , 115 – 125 HK)

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
GENERAL MOTORS 09240033
GENERAL MOTORS 55352713
GENERAL MOTORS 9240033
HK U044
HUTCHINSON HTG 112
INA F-124054
LEMFÖRDER 26499
LEMFÖRDER 2649901
LUK 532 0180 00
LUK 532 0180 20
LUK F-124054
LUK F-224967.1
OPEL 0636 420
OPEL 5636 454
OPEL 636 420
OPEL 636420
OPEL 9240033
PEX 20.3264
QUINTON HAZELL QTT 979
RUVILLE 55333
SKF VKM 25312
SKF VKM25312
SNR GT353.25
SWAG 99 91 8181
SAAB 55 352 713
SAAB 92 40 033
A.B.A YP304010
AIRTEX ID-0048
ASHUKI 0342-8090
ASHUKI T553-14
AUTEX 651049
AUTEX 654154
AUTLOG RT1001
AUTLOG RT1210
AUTOKIT 03.80513
AUTOKIT 03.81364
AUTOKIT 04.5037PA
AUTOKIT 04.5296
AUTOMEGA 1006360420
AUTOMEGA 1056360454
AUTOMEGA 1056360564
AUTOMEGA 1056360740
AUTOMEGA 1155352713
AUTOMEGA 1156360454
AUTOMEGA 1156360564
AUTOMEGA 160012210
AUTOMEGA 3056360454
AUTOMEGA 3056360740
AUTOMEGA 3113340077
AUTOMEGA 3156360564
AUTOTEAM A03312
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 803-861
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 804-861
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 809-841
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 820-061
BGA BC9500-2
BOSCH 1 987 949 845
BREDA LORETT CR 3117
BREDA LORETT CR 3117 P
BREDA LORETT KCD0365
BREDA LORETT KCD0718
BREDA LORETT PDI3117
BREDA LORETT PDI3117P
BREDA LORETT TDI3117P
BREDA LORETT KCD0365
BREDA LORETT KCD0718
BREDA LORETT PDI3117
BREDA LORETT PDI3117P
BSG BSG 65-615-003
BTE 607720
BTE 810290
BTE SZK10600
CAFFARO 155-22
CAFFARO 500101
CALIBER 57163
CONTINENTAL CTAM V55373
CONTITECH V55333
CONTITECH V55373
CPB 500575
CPB 501209
DAYCO ATB2191
DOLZ 06KD087
EURODEAL 77 05 006
EUROREPAR 1611884880
EUROREPAR 1620363580
EUROREPAR 1648973580
FAI AUTOPARTS T9401
FENOX R32118
FERRON TOP03070085
FLENNOR FU14201
FTZ 10-VKM25312
GATES T42122
GATES-SEA T42122
GENERAL MOTORS 009240033
GENERAL MOTORS 055352713
GGT PUKD087
GK 651049
GMB GT30530
GMB-EA GT30530
HELLA 8MP 376 803-861
HELLA 8MP 376 804-861
HELLA 8MP 376 809-841
HELLA 9XU 376 820-061
HEPU 15-0044
HEPU 15-3149
HEPU 64186
HEPU 64275
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1140921
IJS GROUP 93-1204
INA 532 0180 20
INA 532 0478 10
IPD 15-0044
IPD 15-3149
IPD 64186
JC PREMIUM E5X020PR
JP GROUP 1212203100
JP GROUP 1212203102
JP GROUP 1212203109
JP GROUP 1212301502
JP GROUP 1212301509
JP GROUP 1214105119
JP GROUP 1214105219
JP GROUP 1214105319
KLAXCAR FRANCE RX25156
KM INTERNATIONAL FI8280
KOYO PU305217RR9DW
KOYO TPT01098
KRAFT AUTOMOTIVE 1221710
LEMF?RDER 26499 01
LEMFÖRDER 26499 01
LPR BB20092
LUCAS LD1081
LUCAS LDK0583
LUCAS LDK0956
LUCAS LKP098
LUCAS LKP099
LUCAS LKP131
LUCAS LKP132
LUCAS ENGINE DRIVE LD0963
LUCAS ENGINE DRIVE LD1081
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0583
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0956
LUCAS ENGINE DRIVE LKP099
LUCAS ENGINE DRIVE LKP131
LUCAS ENGINE DRIVE LKP132
LUK 532 0478 000
LUK 532 0478 10
LUK 5320478000
LUK F-224967.01
LYNXAUTO PB-3025
LYNXAUTO PK-1352
LYNXAUTO PK-3125
LYNXAUTO PW-1352
LYNXAUTO PW-1353
LYNXAUTO PW-1354
MAGNETI MARELLI 331316170060
MAGNETI MARELLI 331316170190
MAGNETI MARELLI 341304200000
MAGNETI MARELLI 341305720000
MAHLE CPK 38 000P
MAHLE CPK 45 000P
MAHLE CPK 73 000P
MAHLE CPKX 281 000P
MANDO EBT10054K
MAPCO 23734
MAPCO 23734/D
MAPCO 23784
MAXGEAR 54-0250
METZGER WM-ATB2191
MEYLE 651 902 2001
MGA GD1125
MGA X495H2
MICHELIN ENGINEPARTS SMAMP03099
MICHELIN ENGINEPARTS SMATK0134
MILES AG02053
NPS D113O12B
OPEL 00636 420
OPEL 05636 454
OPEL 06 36 420
OPEL 56 36 454
OPEL 6 36 420
OPTIBELT 418UT
OPTIMAL 0-N300
OSSCA 09510
PARTSTEC PTA100-0318
PATRON PT25156
PROCODIS FRANCE GE208
PROCODIS FRANCE KPE6013A
PROCODIS FRANCE KPE6013B
PROCODIS FRANCE KPE6020A
PROCODIS FRANCE KPE6020B
PROCODIS FRANCE KPE6020C
PROCODIS FRANCE KTD6020
QH TALBROS QTT979
QUATTRO FRENI QF33A00064
QUINTON HAZELL MTT979
QUINTON HAZELL QTT979
REPKIT RKT2229
REPKIT RKT3080
REPKIT RKTK0848PA
REPKIT RKTK1107
RIDEX 313D0039
RIDEX 313D0063
ROULUNDS RUBBER CR3117
ROULUNDS RUBBER IP2116
ROULUNDS RUBBER T55373
RUVILLE 55373
SALERI SIL G019
SASIC 1706038
SKF VKM 25156
SKF VKMA 05156
SKF VKMC 05156-1
SKF VKMC 05156-2
SKF VKMC 05156-3
SNR KD453.12
SNR KD453.17
SPIDAN 66333
SPIDAN 66373
STARK SKDGP-1100038
STARK SKDGP-1100063
STARLINE RS B47810
STELLOX 03-40089-SX
TECHNOX TD10126
TOPRAN 205 550
TOPRAN 205 690
TOPRAN 207 156
TORQUE KR5154
TREVI AUTOMOTIVE TD1122
TREVI AUTOMOTIVE TD1528
TRISCAN 8646 24212
TRISCAN 864624212
VAICO V40-0176
VAICO V40-0224
VAUXHALL 009240033
VAUXHALL 055352713
VAUXHALL 09240033
VAUXHALL 55352713
VAUXHALL 9240033
VEMO 40-0224
VEMO V40-0224
WILMINK GROUP WG1054637
WILMINK GROUP WG1088777
WILMINK GROUP WG1236057
WILMINK GROUP WG1251793
WILMINK GROUP WG1251794
WILMINK GROUP WG1251795
WILMINK GROUP WG1252789
WILMINK GROUP WG1253017
WILMINK GROUP WG1432778
WILMINK GROUP WG1436403
WILMINK GROUP WG1463847
WILMINK GROUP WG1710039
WILMINK GROUP WG2005363
WXQP 320991
WXQP 510267
WXQP 510271
ZEKKERT SR-1397
ZEKKERT SR-1576

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Medløberhjul til GM biler”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *