Tandremstrammer til Ford

414,00 kr.

Tandrem strammer passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

1 på lager

Varenummer (SKU): 2-05-932 Kategori: Tags: , ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
FORD FOCUS I 1.6 16V Sedan ’98 – ’04
FORD FOCUS I 1.4 16V St.car ’98 – ’04
FORD FIESTA IV (JA¦, JB¦) 1.6 16V Sport ’95 – ’02
VOLVO V50 1.6 ’04 – ’12
FORD FOCUS I 1.6 16V Sedan ’98 – ’04
FORD FIESTA IV (JA¦, JB¦) 1.6 16V Sport ’95 – ’02
FORD FOCUS II 1.6 Sedan ’04 – ’12
FORD FOCUS II 1.6 Hatchback ’04 – ’12
FORD FOCUS II 1.6 St.car ’04 – ’12
FORD FUSION (JU_) 1.4 ’02 – ’12
FORD FUSION (JU_) 1.6 ’02 – ’12

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
DAYCO ATB1000
FEBI BILSTEIN 11291
FER 03.80118
FER SK770996
FORD 1 039 422
FORD 1 111 911
FORD 1039422
FORD 1072131
FORD 1104087
FORD 1111911
FORD 1113355
FORD 1301972
FORD 1301973
FORD 1361840
FORD 98MM6K254AB
FORD 98MM6K254AC
FORD 98MM6K254AD
FORD 98MM6K254AE
FORD 98MM6K254BB
FORD 98MM6K254BC
FORD 98MM6K254BD
HK S770
INA 531026910
INA 531058610
INA F-140914
INA F-227194
INA F-550126
LUK 531026910
LUK 531058610
MAZDA 1E05-12-700
MAZDA 1E06-12-700A
MAZDA 1E10-12-700
MAZDA 1E10-12-700A
MAZDA C201-12-500
RUVILLE 55226
SKF VKM14222
AIRTEX TB-0088
AUTEX 641775
AUTOKIT 03.80118
AUTOKIT 03.80392
BGA BC2301-1
BLUE PRINT ADM57646
BOSCH 1987949913
BREDA LORETT CR 3097
BREDA LORETT TDI3097
CONTINENTAL CTAM V55226
CONTITECH V55226
EURODEAL 77 04 002
EURODEAL / HK S770
FORD 4M5G 6K254 DA
FORD 4M5G 6K254 DB
FORD 98MM 6K254 AC
FORD 98MM 6K254 AD
FORD 98MM 6K254 BC
FORD 98MM 6K254 BD
FTZ 10-VKM14222
GATES T43127
GATES T43171
GATES Z80066
HEPU 14-0770
HEPU BE-333
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1143037
HUTCHINSON HTG123
JAPANPARTS BE-333
LUK F-140914
LUK F-550126
MAZDA 1E0512700
MAZDA 1E06-12-700
MAZDA 1E0612700A
MAZDA 1E1012700A
MAZDA 1E10-12-700B
MAZDA 1E10-12-700C
MAZDA C201-12-500A
MAZDA C201-12-500B
MICHELIN SMAMP04402
NIPPARTS J1143037
OPTIMAL 0-N294
QUINTON HAZELL QTT948
SACHS ATB1000
SALERI T034
SK SK770996/1
SKF VKM14224
SPIDAN 0.066226
SPIDAN 66226
TRISCAN 864616115
VOLVO 30735750
VOLVO 30750904

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Tandremstrammer til Ford”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *