Tandremstrammer til VW og VOLVO

256,00 kr.

Tandrem strammer passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

1 på lager

Varenummer (SKU): 2-04-909 Kategori: Tags: , ,

Beskrivelse

VOLVO
VOLVO 850 Sedan (854) (2461 , 140 HK)
VOLVO 850 Stationcar (855) (2461 , 140 HK)
VOLVO S70 (LS, 874) (2461 , 140 HK)
VOLVO S80 I (TS, 184) (2461 , 140 HK)
VOLVO V70 I (LV, 875, 876) (2461 , 140 HK)
VOLVO V70 II (SW, 285) (2461 , 140 HK)
VW
VW LT 28-35 II Bus (2461 , 75 – 109 HK)
VW LT 28-46 II Ladvogn / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) (2461 , 75 – 109 HK)
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) (2461 , 75 – 109 HK)
VW Transporter T4 Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) (2461 , 88 – 151 HK)
VW Transporter T4 Ladvogn / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D) (2461 , 88 – 102 HK)
VW Transporter T4 Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) (2461 , 88 – 151 HK)

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
AOE 639 55478
HK S049
INA F-235779
LUK 531 0343 30
MAPCO 23960
OPTIMAL 0-N117
QUINTON HAZELL QTT 892
RUVILLE 55478
SKF VKM 11258
SNR GT368.08
SWAG 30 03 0076
VOLVO 9180594
VW 074 130 245
A.B.A YP500245
AIC 51187
AUTEX 641054
AUTLOG RT1276
AUTOKIT 03.80188
AUTOKIT 04.5135
AUTOKIT 04.5364
AUTOMEGA 101090243074E
AUTOMEGA 101300195074B
AUTOMEGA 101300245074
AUTOMEGA 301090243074F
AUTOMEGA 301210005074N
AUTOMEGA 311090119074R
AUTOMEGA 311300113074J
AUTOTEAM A02720
BEGEL GERMANY BG20125
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 804-841
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 812-801
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 819-591
BGA BC9604-3
BOSCH 1 987 949 838
BREDA LORETT CR 1699
BREDA LORETT KCD0064
BREDA LORETT KCD0066
BREDA LORETT TDI1699
BREDA LORETT KCD0064
BREDA LORETT KCD0066
BREDA LORETT TDI1699
BSG BSG 90-615-039
BTE SZK03590
BTE SZK03620
BUGIAD BTB56506
CALIBER 17868
CONTINENTAL CTAM V55478
CONTITECH V55478
CPB 500098
DAYCO ATB2317
DIAMAX A5097
DIAMAX A6068
DOLZ 06KD065
DT 11.12121
DT SPARE PARTS 11.12121
DYNAMATRIX DT11258
EURODEAL 77 01 031
EUROREPAR 1635049680
EUROREPAR 1635050280
FAI AUTOPARTS T9491
FLENNOR FS00147
FTZ 10-VKM11258
GATES T43049
GATES-AU T43049
GATES-SEA T43049
GGT PUKD065
GK 641054
GK K980189A
GRAF KP758-1
HELLA 8MP 376 804-841
HELLA 8MP 376 812-801
HELLA 9XU 376 819-591
HEPU 14-0049
HEPU 64128
HEPU K62065
HEPU PK05740
HUTCHINSON HTG 271
IJS GROUP 93-1679
INA 531 0343 30
IPD 14-0049
IPD 64128
IPD K62065
JC PREMIUM E4W023PR
JP GROUP 1112205100
JP GROUP 1112205109
JP GROUP 1114107819
JP GROUP 1114107919
JP GROUP 130114004ALT
KAMOKA R0143
KLAXCAR FRANCE RX11258
KM INTERNATIONAL FI6800
KRAFT AUTOMOTIVE 1220760
KWP KW758-1
LPR AA10137
LUCAS LDK0710
LUCAS LDK0712
LUCAS LKP104
LUCAS LKP105
LUCAS LKP181
LUCAS ENGINE DRIVE LD0870
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0710
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0712
LUCAS ENGINE DRIVE LKP104
LUCAS ENGINE DRIVE LKP105
LUK 531 0343 00
LUK 5310343000
LUK F-235779
LYNXAUTO PB-1071
LYNXAUTO PK-1020
LYNXAUTO PK-3015
LYNXAUTO PK-3146
MAGNETI MARELLI 331316170497
MAGNETI MARELLI 341301510000
MAGNETI MARELLI 341301530000
MAHLE CPK 43 000P
MAHLE CPK 98 000P
MAHLE CPKX 254 000P
MAPCO 23819
MAPCO 23835
MAPCO 24835
MAXGEAR 54-0358
METELLI 30-0758-1
METZGER WM-ATB2317
MEYLE 151 902 2009
MGA 758K1
MGA GD1095
MGA X402H1
MGA X402H2
MICHELIN ENGINEPARTS SMAMP02336
MICHELIN ENGINEPARTS SMAWK0376-8
MILES AG02064
OPTIBELT 234ST
OSSCA 02347
PARTSTEC PTA102-0137
PATRON PT11258
PEX 20.3300
PROCODIS FRANCE GT264
PROCODIS FRANCE KPE3054A
PROCODIS FRANCE KPE3089A
PROCODIS FRANCE KPE3090A
PROCODIS FRANCE KPE3090B
PROCODIS FRANCE KTD3054
PROCODIS FRANCE KTD3090
PROFIT 1014-0343
QH TALBROS QTT892
QUINTON HAZELL QTT892
REPKIT RKT1904
REPKIT RKTK0946
REPKIT RKTK1175
RIDEX 308T0018
ROULUNDS RUBBER BT1179
ROULUNDS RUBBER T55478
SALERI SIL T021
SASIC 1706049
SASIC 1756043
SASIC 3906052
SKF VKMA 01258
SKF VKMA 01270
SKF VKMC 01258-1
SKF VKMC 01258-2
SKF VKMC 01270
SNR GT365.05
SNR KD457.38
SNR KD465.01
SPIDAN 66478
STARK SKTPT-0650017
STELLOX 03-40378-SX
TECHNOX TD20167
TOPRAN 108
TOPRAN 108 680
TORQUE KR5083
TREVI AUTOMOTIVE TD1299
TRISCAN 8646 29129
TRISCAN 864629129
VAICO V95-0206
VEMO V95-0206
VIKA 11300029101
VW 74 130 245
WILMINK GROUP WG1054434
WILMINK GROUP WG1088410
WILMINK GROUP WG1097452
WILMINK GROUP WG1236102
WILMINK GROUP WG1238307
WILMINK GROUP WG1251188
WILMINK GROUP WG1251864
WILMINK GROUP WG1251865
WILMINK GROUP WG1251867
WILMINK GROUP WG1251868
WILMINK GROUP WG1251869
WILMINK GROUP WG1463560
WILMINK GROUP WG1790857
WILMINK GROUP WG2005487
WXQP 320679
ZEKKERT SR-1307

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Tandremstrammer til VW og VOLVO”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *