Tandremstrammer til Opel

398,00 kr.

Tandremstrammer passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

1 på lager

Varenummer (SKU): 2-08-556 Kategori: Tags: ,

Beskrivelse

Mærke Model Type Årgang
OPEL KADETT E 1.8 GSI Hatchback ’84 – ’94
OPEL VECTRA A 1.6 i KAT Sedan ’88 – ’95
OPEL VECTRA A 1.8 S Sedan ’88 – ’95
OPEL VECTRA A 1.8 S Hatchback ’88 – ’95
OPEL VECTRA A 2.0 i Sedan ’88 – ’95
OPEL VECTRA A 2.0 i Hatchback ’88 – ’95
OPEL VECTRA A 2.0 i 4×4 Sedan ’88 – ’95
OPEL VECTRA A 1.8 S Sedan ’88 – ’95
OPEL VECTRA A 1.8 i Hatchback ’88 – ’95
OPEL KADETT E 1.8 i Sedan ’84 – ’94
OPEL KADETT E 1.8 i St.car ’84 – ’94
OPEL OMEGA B 2.0 Sedan ’94 – ’03
OPEL FRONTERA A 2.0 i Sport (52SUD2, 55SUD2) ’92 – ’98

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
AOE 639 1281
CHEVROLET 0915 8003
CHEVROLET 09158003
DAEWOO 0915 8003
DAEWOO 09158003
DAEWOO 915 8003
DAEWOO 9158003
GENERAL MOTORS 09158003
GENERAL MOTORS 90530124
GENERAL MOTORS 9158003
HK S455
HUTCHINSON HTG 96
INA F-234394
LEMFÖRDER 21591
LEMFÖRDER 2159101
LUK 234 394
LUK 531 0273 30
MAPCO 23792
MEYLE 614 563 0003
OPEL 0636 727
OPEL 0636 738
OPEL 5636 429
OPEL 5636429
OPEL 656727
OPTIMAL 0-N101
PEX 20.3166
QUINTON HAZELL QTT 686
ROULUND BT1116
RUVILLE 55315
SKF VKM 15402
SNR GT353.18
SWAG 2.08.556
SWAG 40 03 0019
SWAG 40 03 0030
VEMO 40-0177
4X4 ESTANFI EST-45-0W-006
4X4 ESTANFI EST-KCT393
AIC 51190
AIRTEX TP-0041
ASHIKA 45-0W-006
ASHIKA KCTW09
AUTEX 641460
AUTLOG RT1374
AUTOKIT 03.532
AUTOKIT 04.5082
AUTOMEGA 1056360429
AUTOMEGA 1056360562
AUTOMEGA 1056360738
AUTOMEGA 1156360562
AUTOMEGA 130100210
AUTOMEGA 130122210
AUTOMEGA 3056360429
AUTOMEGA 3056360738
AUTOMEGA 3156360562
AUTOTEAM A02132
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 807-881
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 807-891
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 819-391
BOSCH 1 987 949 300
BREDA LORETT CR 1802
BREDA LORETT KCD0028
BREDA LORETT KCD0158
BREDA LORETT KCD0643
BREDA LORETT TDI1802
BREDA LORETT KCD0028
BREDA LORETT KCD0158
BREDA LORETT KCD0643
BREDA LORETT TDI1802
BSG BSG 65-615-034
BSG BSG 65-615-037
BTE SZK10200
CALIBER 56362
CHEVROLET 93353848
CONTINENTAL CTAM V55315
CONTITECH V55315
CPB 501183
DAEWOO 93353848
DAYCO ATB2216
DAYCO KTB254
DIAMAX A5103
DYNAMATRIX DT15402
EUROREPAR 1611250780
FAI AUTOPARTS T9301
FARE SA 4336
FARE SA 5166
FENOX R12140
FLENNOR FS04391
FTZ 10-VKM15402
GATES T43053
GATES-AU T43053
GATES-BR T43120
GATES-SEA T43053
GENERAL MOTORS 009158003
GENERAL MOTORS 090411769
GENERAL MOTORS 090530124
GENERAL MOTORS 90411769
GK 641460
GK K980732A
GK K980732B
GMB GTB0040
GMB-EA GTB0040
HELLA 8MP 376 807-881
HELLA 8MP 376 807-891
HELLA 9XU 376 819-391
HEPU 14-0455
HEPU PK03140
IAP QUALITY PARTS 127-09040
IAP QUALITY PARTS 127-09070
IAP QUALITY PARTS 127-20071
IAP QUALITY PARTS 127-20071G
IAP QUALITY PARTS 127-20092K
IJS GROUP 93-1656
INA 531 0273 30
IPD 14-0455
JAPANPARTS BE-W06
JAPANPARTS J BE-W06
JAPANPARTS KDD-W09
JAPKO 45W06
JAPKO KJTW09
JP GROUP 1212200800
JP GROUP 1212200809
JP GROUP 1212201000
JP GROUP 1212201009
JP GROUP 1214104719
JP GROUP 885636429
KLAXCAR FRANCE 40060Z
KM INTERNATIONAL FI5330
KRAFT AUTOMOTIVE 1221650
LEMF?RDER 21591 01
LEMFÖRDER 21591 01
LPR AA10111
LUCAS LD0136
LUCAS LDK0452
LUCAS ENGINE DRIVE LD0136
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0452
LUK 531 0273 00
LUK 5310273000
LUK F-234394
LYNXAUTO PB-1142
LYNXAUTO PK-1057
LYNXAUTO PW-1057
MAGNETI MARELLI 331316170714
MAGNETI MARELLI 341301230000
MAHLE CPK 65 000P
MAHLE CPK 66 000P
MAHLE CPKX 234 000P
MANDO EBT20007K
MAXGEAR 54-0248
MAXGEAR 54-0252
MDR MTT-5W06
METZGER WM-ATB2216
MICHELIN ENGINEPARTS SMAMP03368
MICHELIN ENGINEPARTS SMAWK0175-1
MILES AG02128
NIPPARTS J1140903
NIPPARTS J1140910
NPS D116O01
OPEL 00636 727
OPEL 00636 738
OPEL 05636 429
OPEL 06 36 727
OPEL 06 36 738
OPEL 0636727
OPEL 0636738
OPEL 0636746
OPEL 090528200
OPEL 56 36 429
OPEL 6 36 727
OPEL 6 36 738
OPEL 636 727
OPEL 636 738
OPEL 636727
OPEL 636738
OPEL 636746
OPEL 90528200
OPTIBELT 518ST
OSSCA 02556
PARTS-MALL PSC-B008
PARTS-MALL PSC-B008-S
PARTSTEC PTA102-0178
PATRON PT15402
PEMEBLA JAPBE-W06
PROCODIS FRANCE GT208
PROCODIS FRANCE KTD6014
PROFIT 1014-0119
PROFIT 1014-0151
QH TALBROS QTT686
QUATTRO FRENI QF00100129
QUINTON HAZELL QTT686
RED-LINE 13DW009
REPKIT RKT1541
REPKIT RKTK0893
ROULUNDS RUBBER BT1116
ROULUNDS RUBBER T55315
SKF VKMA 05402
SKF VKMC 05402
SKF BRAZIL VKM 15402 L
SNR KD453.11
SNR KD453.13
SNR KD453.15
SPIDAN 66315
STARK SKTPT-0650119
STELLOX 03-40001-SX
STELLOX 03-40051-SX
TECHNOX TD10107
TOPRAN 201
TOPRAN 201 211
TOPRAN 202 201
TOPRAN 206 145
TORQUE KR5095
TREVI AUTOMOTIVE TD1123
TRISCAN 8646 24110
TRISCAN 864624110
VAICO V40-0177
VAICO V40-0183
VAUXHALL 009158003
VAUXHALL 090411769
VAUXHALL 090530124
VAUXHALL 09158003
VAUXHALL 90411769
VAUXHALL 90530124
VAUXHALL 9158003
VEMA 65013669
VEMO V40-0177
WILMINK GROUP WG1088371
WILMINK GROUP WG1236040
WILMINK GROUP WG1238139
WILMINK GROUP WG1251334
WILMINK GROUP WG1252264
WILMINK GROUP WG1278863
WILMINK GROUP WG1429723
WILMINK GROUP WG1434820
WILMINK GROUP WG1463680
WILMINK GROUP WG1710013
WILMINK GROUP WG2005388
WXQP 320687
WXQP 320691

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Tandremstrammer til Opel”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *