Tandremstrammer til VW og VOLVO

478,00 kr.

Tandrem strammer passer til følgende køretøjer se nedenstående tabel

2 på lager

Varenummer (SKU): 2-04-908 Kategori: Tags: , ,

Beskrivelse

VOLVO
VOLVO 850 Sedan (854) (2461 , 140 HK)
VOLVO 850 Stationcar (855) (2461 , 140 HK)
VOLVO S70 (LS, 874) (2461 , 140 HK)
VOLVO S80 I (TS, 184) (2461 , 140 HK)
VOLVO V70 I (LV, 875, 876) (2461 , 140 HK)
VOLVO V70 II (SW, 285) (2461 , 140 HK)
VW
VW LT 28-35 II Bus (2461 , 75 – 109 HK)
VW LT 28-46 II Ladvogn / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) (2461 , 75 – 109 HK)
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) (2461 , 75 – 109 HK)
VW Transporter T4 Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) (2461 , 88 – 151 HK)
VW Transporter T4 Ladvogn / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D) (2461 , 88 – 102 HK)
VW Transporter T4 Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) (2461 , 88 – 151 HK)

Omkodnings tabel

Type Referencenummer
AOE 639 1293
HK S115
HK U084
INA F-234395
LEMFÖRDER 21580
LEMFÖRDER 2158001
LUK 531 0276 30
MAPCO 23959
MEYLE 100 130 0003
OPTIMAL 0-N110
QUINTON HAZELL QTT 866
RUVILLE 55447
SKF VKM 11073
SNR GT357.32
SWAG 30 03 0058
VOLVO 9207927
VW 074 130 195
VW 074 130 195 B
VW 074 130 195B
?RO PARTS 074109243F
4U AUTOPARTS 15203VV
4U AUTOPARTS 32523VV
4U AUTOPARTS 32524VV
ABAKUS 053-013-0004
AIC 51100
AIC 51186
AUTEX 641089
AUTLOG RT1587
AUTOKIT 03.566
AUTOKIT 04.5135
AUTOKIT 04.5364
AUTOMEGA 101090243074E
AUTOMEGA 101300195074B
AUTOMEGA 101300245074
AUTOMEGA 301090243074F
AUTOMEGA 301210005074N
AUTOMEGA 311090119074R
AUTOMEGA 311300113074J
AUTOTEAM A02360
BEGEL GERMANY BG20126
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 804-841
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 812-801
BEHR HELLA SERVICE 9XU 376 819-501
BGA BC9604-1
BOSCH 1 987 949 824
BREDA LORETT CR 1809
BREDA LORETT KCD0064
BREDA LORETT KCD0066
BREDA LORETT TDI1809
BREDA LORETT KCD0064
BREDA LORETT KCD0066
BREDA LORETT TDI1809
BSG BSG 90-615-038
BTE SZK03590
BTE SZK03620
BUGIAD BTB56506
CALIBER 56666
CAUTEX 757040
CONTINENTAL CTAM V55447
CONTITECH V55447
CPB 500648
CPB 501045
DAYCO ATB2316
DIAMAX A5095
DIAMAX A6068
DOLZ 06KD064
DT 11.12118
DT SPARE PARTS 11.12118
DYNAMATRIX DT11073
EUROREPAR 1635049680
EUROREPAR 1635050280
FAI AUTOPARTS T9488
FLENNOR FU00962
FTZ 10-VKM11073
GATES T43048
GATES-AU T43048
GATES-SEA T43048
GGT PUKD064
GK 641089
GK K980189A
GMB GTB0440
GMB-EA GTB0440
GRAF KP758-1
HELLA 8MP 376 804-841
HELLA 8MP 376 812-801
HELLA 9XU 376 819-501
HEPU 14-0084
HEPU 64130
HEPU K62065
HEPU PK05740
HUTCHINSON HTG 263
IJS GROUP 93-1497
INA 531 0276 30
IPD 14-0084
IPD 64130
IPD K62065
JC PREMIUM E4W015PR
JP GROUP 1112205000
JP GROUP 1112205009
JP GROUP 1114107819
JP GROUP 1114107919
JP GROUP 130114003ALT
KAMOKA R0130
KLAXCAR FRANCE RX11073
KM INTERNATIONAL FI5900
KRAFT AUTOMOTIVE 1220620
KWP KW758-1
LEMF?RDER 21580 01
LEMFÖRDER 21580 01
LPR AA10050
LPR AA10373
LUCAS LDK0710
LUCAS LDK0712
LUCAS LKP104
LUCAS LKP105
LUCAS LKP181
LUCAS ENGINE DRIVE LD0867
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0710
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0712
LUCAS ENGINE DRIVE LKP104
LUCAS ENGINE DRIVE LKP105
LUK 531 0276 00
LUK 5310276000
LUK F-234395
LYNXAUTO PB-1143
LYNXAUTO PK-1020
LYNXAUTO PK-3015
LYNXAUTO PK-3146
MAGNETI MARELLI 331316170478
MAGNETI MARELLI 341301510000
MAGNETI MARELLI 341301530000
MAHLE CPK 43 000P
MAHLE CPK 98 000P
MAHLE CPKX 245 000P
MAPCO 23819
MAPCO 23835
MAPCO 24835
MAXGEAR 54-0486
METALCAUCHO 02258
METELLI 30-0758-1
METZGER WM-ATB2316
MGA 758K1
MGA GD1094
MGA X402H1
MGA X402H2
MICHELIN ENGINEPARTS SMAMP02335
MICHELIN ENGINEPARTS SMAWK0376-8
MILES AG02072
OPTIBELT 233ST
OSSCA 02343
PARTSTEC PTA102-0136
PATRON PT11073
PEX 20.3301
PROCODIS FRANCE GT247
PROCODIS FRANCE KPE3054A
PROCODIS FRANCE KPE3089A
PROCODIS FRANCE KPE3090A
PROCODIS FRANCE KPE3090B
PROCODIS FRANCE KTD3054
PROCODIS FRANCE KTD3090
PROFIT 1014-0276
QH TALBROS QTT866
QUATTRO FRENI QF33A00097
QUINTON HAZELL QTT866
REPKIT RKT1579
REPKIT RKTK0946
REPKIT RKTK1175
RIDEX 308T0015
ROULUNDS RUBBER BT1230
ROULUNDS RUBBER T55447
SALERI SIL T020
SASIC 1706050
SASIC 1756043
SASIC 3906052
SKF VKMA 01258
SKF VKMA 01270
SKF VKMC 01258-1
SKF VKMC 01258-2
SKF VKMC 01270
SNR KD457.38
SNR KD465.01
SPIDAN 66447
STARK SKTPT-0650014
STC T402258
STELLOX 03-40330-SX
TECHNOX TD20160
TOPRAN 108
TOPRAN 108 678
TORQUE KR5078
TREVI AUTOMOTIVE TD1258
TRISCAN 8646 29118
TRISCAN 864629118
VAICO V95-0205
VEMA 65013689
VEMO V15-04-2114
VEMO V95-0205
VIKA 11300379301
VOLVO 9180624
VW 074 198 999 A
VW 74 130 195
VW 74 130 195 B
VW 74 198 999 A
WILMINK GROUP WG1054429
WILMINK GROUP WG1054430
WILMINK GROUP WG1054481
WILMINK GROUP WG1054599
WILMINK GROUP WG1088373
WILMINK GROUP WG1088443
WILMINK GROUP WG1088542
WILMINK GROUP WG1236090
WILMINK GROUP WG1238307
WILMINK GROUP WG1251188
WILMINK GROUP WG1251864
WILMINK GROUP WG1251865
WILMINK GROUP WG1251867
WILMINK GROUP WG1251868
WILMINK GROUP WG1251869
WILMINK GROUP WG1252266
WILMINK GROUP WG1435155
WILMINK GROUP WG1463573
WILMINK GROUP WG1790857
WILMINK GROUP WG1795571
WILMINK GROUP WG2005486
WXQP 310463
WXQP 320679
ZEKKERT SR-1306

Yderligere information

Vægt 0,5 kg
Størrelse 5 × 9 × 9 cm

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Tandremstrammer til VW og VOLVO”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *